Kuzey Atacan: “Onlar aramızda!..”
 Kadir Toprakkaya

Kuzey Atacan: “Onlar aramızda!..”

Kuzey Atacan: “Onlar aramızda!..”
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

ORİON Ufo ve Dünyadışı Varlıkları Araştırma Merkezi Kurucu Başkanı Kuzey Atacan, çok önemli belgeleri ve Ufo kanıtlarını Kadıköy LIFE ile paylaştı. Belirli bir kesim için Ufo’lar sadece bir “hikâye”… Ancak Atacan’ın kanıtları ve yaşadığı sıradışı olaylar, birçok Ufo otoritesi tarafından da yakından takip ediliyor.

Dünyadışı varlıklar ve Ufo’lar, çağımızın en tartışmalı gelişmeleri olarak karşımızda duruyor. Bazı kesimler “Ufo diye bir şey yok” düşüncesini benimseseler de, dünya genelinde dünyadışı varlıklara inananların sayısının bir hayli fazla olduğu biliniyor. Birçok insanın yaşadığı sıradışı olaylara çeşitli kanıt ve belgeler de eklenince, uçsuz bucaksız evrende önemli sorular yanıtını beklemeye devam ediyor.

KADIKÖY’DE ARDI ARDINA UFO VİDEO ve FOTOĞRAFLARI ÇEKTİ…

Marmara Üniversitesi Acıbadem Güzel Sanatlar ve Grafik Tasarım Bölümü mezunu olan, Ufo takipçilerinin Kuzey Atacan adıyla tanıdığı Kadıköylü araştırmacı, lise yıllarından itibaren yaşadığı ilginç olayları Kadıköy LIFE ile paylaştı.

Türkiye’nin dört bir yanında sıradışı olaylar yaşayan, aynı zamanda dünyanın en büyük Ufo Araştırma Merkezi MUFOM’un İstanbul temsilciğini gerçekleştiren Atacan; Kadıköy’de İskele, Haydarpaşa, Kalamış, Moda Sahili ve Bostancı’da video ve fotoğraflı kanıtlar elde etti. Genç araştırmacı, yine İstanbul’da Çamlıca, Pendik Marina ve Merter’de çeşitli görüntüleri kayıt altına aldı. İşte sıradışı bir isim ile sıradışı röportajın tüm ayrıntıları…

Ufoların varlığı hakkında neler söyleyeceksiniz?

Bakın, dünya artık Ufo kavramını tanımalı… Bazı kesimler inanmayabiliyor, hatta dalga geçebiliyorlar. Ancak, dünyadışı varlıklar kendilerini insanlara yavaş yavaş tanıtmaya çalışıyor, alıştıra alıştıra… Dünya genelinde kanıtlar küçümsenecek gibi değil…

Videolarınıza ve fotoğraflarınıza bakıldığında, yıllardır Ufo’ların objektiflerinize yakalandığı görülüyor. Bu tesadüf mü?

Değil… Çünkü iletişim kuruyorum. Evet, onlarla telepati yöntemi ile iletişim kuruyorum…

Biraz daha açar mısınız?

Arkadaşımla bir yerde buluşacağım zaman “Şuraya gidelim” dediğimizde; “Hayır, ben başka bir yerde olmalıyım” diye bir his yaşıyorum. Eğer o başka yere arkadaşımla buluşmaya gidersem, orada çekildiğimiz fotoğraflarda ya da çektiğim video ve görsellerde kendilerini gösteriyorlar. Bazen de beyin gücüm ile yoğunlaşıyorum. Karşılıksız kalmıyorum, yine iletişim kurduğumu hissedebiliyorum. Bazen de onlar tarafından duygu yoğunluğu hissediyorum, kendilerini göstermek istiyorlar. Yine çağrıldığım da oluyor, rüya ya da gün içerisindeyken…

“BİRÇOK TV PROGRAMINDA PAYLAŞTIM…”

Belgelerimi, birçok televizyon programında paylaştım. Bu konuda en az 9 canlı yayında tartışmalara yanıt verdim. Yine söylüyorum, bendeki kanıtlar Ufo gerçeğinin aydınlanmasında çok önemli…

Belgeleriniz tartışmaya açık mı?

Herşey tartışmaya açıktır. Ancak söylüyorum, inanmayan varsa video ve fotoğraflarımı laboratuarda inceletebilir, bu konuda yardımcı da olurum. Açık söylüyorum, eğer laboratuar sonuçları aleyhime çıksın, milyonlar önünde özür dilemeye hazırım. Gerçek bu…

“EN NET 52 UFO FOTOĞRAFI ARASINA GİRDİ…”

Kartal Atalar’da çektiğim bir fotoğraf karesinde de Ufo oldukça net gözüküyor. Bu kare, Türkiye’de en net 52 Ufo karesi arasında gösteriliyor.

Aramızdalar mı?

Evet, onlar aramızda… Hatta Amerika Birleşik Devletleri, Ufo’lar ile iletişim halinde… Dünyadışı varlıklarla ilgili 12 üsleri olduğu söyleniyor. Yine günümüzde telefonlardaki SIM-Kart gibi transistör teknolojisinin, Ufo kazasının ardından elde edilen bilgiler dahilinde geliştirildiği düşünülüyor. Radara yakalanmayan uçakların teknolojisinin de, yine radara yakalanmayan Ufo araçlarından elde edildiği konuşuluyor.

Nevada Çölü’nde 51. Bölge ve Duçce Üssü’nde uzaylılar, insanlarla iç içe yaşıyor. 1947’de New Mexico eyaletinde düşen Ufo aracında 4 uzaylı ele geçiriliyor; 3’ü ölüyor ve 1’i ölmeden önce insanlarla direkt temas kuruyor. Adını da “Ebe” koyuyorlar. Sonraki süreçte insanlar, uzaylılarla temasa geçiyor. Hatta teknoloji alışverişi yapıyor.

Yine konuşulanlara göre, karşılıklı anlaşmada uzaylılar dünyadaki insanları kaçıracak, inceleyecek ve dünya otoriteleri bunu görmezden gelecek, karşılığında da onlar bize teknolojilerini verecek. Bu anlaşma, dünyadaki teknolojik gelişmeyi had safhaya çıkardı. Ufo’ların birçok türü var. Bu türler, insanlarla birlikte üsler inşa ediyor. Bazı Ufo’lar da insan formunda günlük hayatta aramızda yaşıyor diye inanıyorum.

Ufo’lar Türkiye’de de sıkça gözlemleniyor mu?

Evet. Bunun nedeni de, Türkiye dünyanın ley hattı dediğimiz, enerjisinin yüksek olduğu kesiminde yer alması… Ayrıca Türkiye’de çok eski medeniyetler var. Ufo’lar bu medeniyetleri de Türkiye’de inceliyor.

Tarihteki Ufo kanıtları hakkında neler söyleyeceksiniz?

Söylediğim buydu aslında, eski medeniyetlerde de Ufo kaynakları çok açık… Mağaralarda, Rönesans dönemindeki tablolarda ve birçok tarihi kalıntılardaki Ufo çizimleri, o dönemlerde de dünyadışı varlıkların gözlemlendiğini çok açık gösteriyor. Hatta yüzyıllar önce insan gücü ve dönemin teknolojisi ile yapılması imkânsız yapıtların inşa edilmesinde, Ufo’ların insanlarla ortak çalıştığına kanaat getiren birçok isim var. Kutsal kitaplar da dünyadışı varlıkları destekliyor. Ufo’lar zaten “Biz varız” mesajını açık açık veriyorlar.

Nasıl bir mesaj bu?

Bakın, günümüzde gerek teknolojik gelişmeler, gerekse de Ufo’ların kendisini tanıtma gereksiniminin artması nedeniyle onları sıkça gözlemliyoruz. Yavaş yavaş alıştırıyorlar. Yine bir gece, geniş ekin arazilerinde beliren şekiller olağanüstü bir durumdur. Onlarca hektar alanda, bir gecede uzaydan da görülebilecek büyüklükte geometrik şekiller oluşuyor. Kim açıkladı bunu? Açıklamıyorlar. Yine NASA verilerinde ve birçok gizli belgede Ufo’lar ile temaslar kanıtlandı.

Ufo’lar gerçekten varsa, insanoğlu bunu neden kabullenmek istemiyor?

Çünkü dünyanın düzeninin bozulmasından korkuyorlar. Gerek ekonomik, gerekse diğer yönlerden… Ama teknolojik gelişmeler vb. faktörler, onları bir gün kendiliğinden kabul ettirecek.

Takipçileriniz ile nasıl iletişim kuruyorsunuz?

Dünya genelindeki Ufo ilgilileri, www.orionuforesearch.com resmi internet sitem üzerinden tarafıma ulaşıyor ve bilgi edinebiliyorlar.

Son olarak okurlarımıza mesajınız?

Ben de bir Kadıköylüyüm… Kadıköy LIFE’ı da keyifle takip ediyor, ilgiyle okuyorum. Bana da sayfalarınızda yer verdiğiniz için teşekkür ederim. İnsanoğlu bir gün Ufo’ları da anlayacak ve kabullenecek diyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum…

ABD eski Başkanı Henry Truman’ın Ufo’lar ile ilgili raporu…

ORİON Ufo ve Dünyadışı Varlıkları Araştırma Merkezi Kurucu Başkanı Kuzey Atacan…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir