LIONS’un 2010-2011 Çalışma Dönemi Kabinesi belirlendi…
 Kadir Toprakkaya

LIONS’un 2010-2011 Çalışma Dönemi Kabinesi belirlendi…

LIONS’un 2010-2011 Çalışma Dönemi Kabinesi belirlendi…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

“Uluslararası Lions Dernekleri  118-Y  Yönetim Çevresi Anadolu Yakası  Kulüpleri Federasyonu” 2010-2011 çalışma dönemi yönetiminde görev alan Lionların belirlenmesi ve tanıtımı,  22 Mayıs’ta Yeditepe Üniversitesi Kayışdağ Kampüsü Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Yönetim çevresinin yoğun katılım gösterdiği ve bu vesile ile yeni yöneticilerini tanıma fırsatı buldukları törende, yeni kabine üyelerinin yakasına dönem rozetleri, seçilmiş Genel Yönetmen Rıdvan Eyüboğlu tarafından takıldı.

Toplumsal sorumluluklarımızı yerine getireceğiz…

2010-2011 Çalışma Dönemi Genel Yönetmeni Rıdvan Eyüboğlu, yaptığı konuşmada; “Gelecek dönemde de güçlü, etkin ve önder bir sivil toplum kuruluşu olarak, çevremize olan toplumsal sorumluluklarımızı yerine getireceğiz. Atatürk ilkeleri ve laik, demoktarik Cumhuriyet’e bağlığımızı sürdürecek ve her platformda ifade edeceğiz. Kabine arkadaşlarıma ve tüm Lion kardeşlerimize dönemimiz boyunca verecekleri hizmetler için teşekkür ederken, yeni görevlilerimizi kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

DSC_0061

Dönem Genel Yönetmeni Ender Canıtez ise, konuşmasında şunları söyledi: “Lions’a yıllarını vermiş duayen üyelerimiz yanında, Lions yaşı çok daha yeni üyelerimizin önümüzdeki dönemde Sevgili Rıdvan Eyüboğlu’nun önderliğinde, yönetim çevremize yeni bir ivme kazandıracağına inanıyor, başarılar diliyor, görevleri nedeniyle kutluyorum.”

Uluslararası Direktör Hayri Ülgen de, yaptığı konuşmada; “Uluslararası Direktör olarak görev yaptığım son iki yıl içinde, Lions’da eşlerin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördüm. Uluslararası başkanlarımız her fırsatta eşlerinin Lions’daki önemini vurguluyorlar, eşlerini üye yapıyorlar ve Aile Üyeliği’nin önemi üzerinde duruyorlar. Genel Yönetmen, Kulüp Başkanı ve hatta yeni bir Lion’un eşinin desteği olmadan başarılı olması mümkün değil. Bu vesile ile başta Genel Yönetmenimizin eşi olmak üzere, tüm görevli dostlarımızın eşlerini de kutlar, yeni dönemin yönetim çevremize yeni başarılar getirmesini dilerim” dedi ve Lions’da eşlerin önemine değindi.

DSC_0029

Yeni kabinede görev alan kulüplerin yönetim kurul üyeleri, aynı günün sabahı eğitime alındılar. Kabinede görev alan bölge, kesim, komite ve kulüplerin dönem başkanları ise, 23 Mayıs 2010 Pazar günü, Acıbadem İstek Vakfı’ndaki eğitim semineri ile gelecek döneme donanımlı olarak hazırlandılar.

2010-2011 Dönemi Kabinesi aşağıdaki gibi oluştu:

2010-2011 Dönemi Genel Yönetmeni Rıdvan Eyüboğlu, Geçen Dönem Genel Yönetmeni Ender Canıtez, Genel Yönetmen 1. Yardımcısı Leman Taşkın, Genel Yönetmen 2. Yardımcısı Ercüment Yüceler, Yönetim Çevresi Sekreteri Hatice Öztek, Yönetim Çevresi Saymanı Yasin Yazıcıoğlu, Leo Yönetim Çevresi Başkanı Zümrüt Tala..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir