Lokmacho, Kadıköy Bahariye Caddesi'nde!
 Deniz İhsan Taşdelen

Lokmacho, Kadıköy Bahariye Caddesi’nde!

Lokmacho, Kadıköy Bahariye Caddesi’nde!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Geçtiğimiz ay Kadıköy Bahariye Caddesi üzerinde açılan Lokmacho, özel konseptiyle yağ çekmeyen hamuru ve en önemli tercih sebebi olan gerçek Belçika çikolatası ile Kadıköylülerin uğrak noktası olmaya hazırlanıyor. Bizi geleneksel lezzetimiz olan lokmanın Bavyera kreması ve Belçika çikolatasıyla harmanlanmış yepyeni yüzüyle tanıştıran Lokmacho, şimdiden farklı bir lezzet yaratmış durumda.

İKİ LEZZETİN TADILMASI İÇİN HARİKA BİR YOL!

Sekizli porsiyonlarda satılan lokmalarda şerbet yok. Lokmalar önce kızartılıyor, yağ çekmeden kızartılan lokmalara ardından dolgu yapılıyor. Dolgu olarak ise Bavyera kreması ve çikolata kullanılıyor. İsteğe bağlı olarak porsiyonun yarısına krema yarısına çikolata dolgu yapılabiliyor. Bu, iki lezzeti de tatmanız için harika bir yol! Daha sonra lokmaların üstüne gerçek Belçika çikolataları dökülüyor. Sütlü, bitter ve beyaz çikolata içinden seçiminizi yapıyorsunuz. Son olarak kuruyemiş, bisküvi ve meyve çeşitlerinden seçtiklerinizle lezzetinize lezzet katıyorsunuz. Oldukça popüler olan ve herkes tarafından çok sevilen bu yepyeni lezzeti tatmak isteyenler, böylece soluğu Lokmacho’da alıyor.

SANILDIĞINDAN ÇOK DAHA HAFİF VE ÇOK DAHA ORİJİNAL BİR LEZZET…

Lokmacho’nun sekizinci şubesi olarak Kadıköy Bahariye Caddesi’nde açılan ve caddenin yoğun temposunda soluk almak isteyenler için mükemmel bir konumda olan Lokmacho Bahariye, gerçek Belçika çikolatası ve yağ çekmeyen hamuru ile gelen misafirleri, sanıldığından çok daha hafif ve çok daha orijinal bir lezzetle karşılıyor. Özel olarak oluşturulmuş konseptiyle, birbirinden lezzetli ürünleriyle, güler yüzlü ekibiyle her anlamda iddialı olan Lokmacho, lokmaya farklı bir bakış açısı katan ve tatlı krizlerinin giderilmesi için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir mekân. Yolunuz düşerse, ki mutlaka düşecektir, bir uğramanızı öneririz…

Lokmacho Bahariye
Adres: General Asım Gündüz Caddesi No:17 Kadıköy
İletişim: (0216) 550 63 82

Lokmacho

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir