LÖSEV Tırı Caddebostan’da…
 Kadir Toprakkaya

LÖSEV Tırı Caddebostan’da…

LÖSEV Tırı Caddebostan’da…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

LÖSEV, Ramazan ayı boyunca Türkiye genelinde 13 bin’i aşkın lösemili çocuk ve ailesine; içeriğinde gıdadan giysiye, kırtasiyeden oyuncağa kadar pek çok ihtiyaç malzemesi bulunan “LÖSEV Yardım Kolileri” ulaştıracak. Yardım Tırı, 19 Temmuz’da Caddebostan sahilinde olacak.

LÖSEV’den yapılan açıklamaların ayrıntılarında şunlar yer aldı:

“LÖSEV, her yıl olduğu gibi bu yıl da yardımlaşma duygusunun farklı bir anlam kazandığı Ramazan ayı boyunca tüm ailelerini kucaklayacak ve değerli bağışçıların destekleriyle onları yalnız bırakmayacak.

AİLELER İLE İFTAR YEMEKLERİNDE BULUŞUYORUZ…

Zorlu bir tedavi sürecinden geçen lösemili çocuklar ve ailelerine yalnız olmadıklarını hissettirmek, moral kazanmalarını sağlamak amacıyla Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenecek Geleneksel LÖSEV İftar Yemekleri ile yüzlerce aile bir araya gelecek. LÖSEV, Ramazan Ayı boyunca yüzlerce lösemili çocuk ve ailesiyle iftar yemeklerinde buluşarak hem onlara moral verecek, hem de sıkıntılarını yakından dinleyerek, kalıcı çözümler yaratacak.

İYİLİKLER TIRI, RAMAZAN’DA DA YOLLARDA…

Yardım kolileri yüklü LÖSEV İyilikler Tırı da, ailelere ihtiyaçlarını ulaştırmak üzere Türkiye’nin dört bir yanını il il dolaşarak, tüm ailelerine yardımlarını birebir elden ulaştırıyor, bu sayede binlerce lösemili çocuğun yüzünü güldürüyor. Tırda ailelerin ihtiyacı olacak gıdadan giysiye, kırtasiyeden oyuncağa, iğneden ipliğe her ürün bulunuyor ve aileler ihtiyaçlarını buradan temin edebiliyorlar. İlinizde LÖSEV İyilikler Tırı’nı gördüğünüz noktaya siz de bağışlarınızı iletebilir, lösemili bir çocuğa yardım elinizi uzatabilirsiniz.

BU RAMAZAN’DA SİZ DE LÖSEMİLİ BİR ÇOCUĞA BİR KOLİ MUTLULUK ARMAĞAN EDEBİLİRSİNİZ!

LÖSEV’e kayıtlı ailelere Ramazan ayı boyunca iletilecek ve içeriğinde temel ihtiyaçların yer aldığı kolilerde, et ve et ürünlerinin bulunduğu seçenekler de mevcut. Ramazan Ayı boyunca destek vermek isteyen duyarlı kişi ve kuruluşlar; tüm Türkiye’deki banka şubelerinden, PTT şubelerinden, tüm gsm operatörlerinden 3406’ya boş bir SMS ile veya www.losev.org.tr üzerinden bağış seçeneklerini inceleyerek katkıda bulunabilirler.”

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir