Magazin duayeni Nurcan Sabur yeniden doğdu
 Haber Merkezi

Magazin duayeni Nurcan Sabur yeniden doğdu

Magazin duayeni Nurcan Sabur yeniden doğdu
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Türk magazininin ekol isimlerinden Nurcan Sabur ameliyat masasına yattı; ünlüler, sanat, cemiyet hayatının önde gelen isimleri ve sevenleri hastaneye akın etti. Daha sağlıklı bir yaşam için cerrahi zayıflama metodunu seçen Sabur’un dostları; “Kiloların sana yakışıyordu ama, tığ gibi olacağın günleri de çok merak ediyoruz” dedi.

Birçok tanınmış işadamının yanı sıra sanat camiasından ilk ziyareti gerçekleştirenler arasında, Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre de vardı.

MİDENİ KÜÇÜLTEBİLİRLER AMA, KALBİNİ ASLA!

Özel Avrasya Hastanesi’nde kendini Türk hekimlerine emanet eden Magazinkolik.com’un sahibi Nurcan Sabur’un mide küçültme ameliyatını, Doç. Dr. Ali Durmuş ve ekibi gerçekleştirdi. Ameliyattan sadece birkaç saat sonra ayağa kalkarak enerjisiyle dikkat çeken Sabur; “Gerek hastaneye gelerek, gerekse de telefon, sosyal medya ve dostlar aracılığıyla güzel dileklerini ileten herkese teşekkür ediyorum” mesajı verdi. Ziyaretçileri “Mideni küçültebilirler ama o büyük yüreğini asla” diyerek sevgisini gösterince, ünlü magazinci duygu dolu anlar yaşadı. Eşi Esin Hanım’ın yanından bir an ayrılmadığı Nurcan Sabur, önümüzdeki aylarda düzenli olarak zayıflayarak hayal ettiği kilolarına ulaşmayı hedefliyor.

RAHAT DURMUYOR, HASTANEDE DE HABER PEŞİNDE…

Ardı ardına gelen ziyaretçilerinin kendisine hastane hatıra fotoğraflarını ilettiği Sabur, yattığı yerden bile magazin haberlerini çıkartmayı ihmal etmedi. Kadıköy Life Ailesi olarak duayen gazeteci Nurcan Sabur’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, tığ gibi olacağı günleri merakla takip ediyoruz…

Kendini Türk hekimlerine emanet eden Nurcan Sabur’un mide küçültme ameliyatını, Doç. Dr. Ali Durmuş ve ekibi gerçekleştirdi. Ünlü magazinci, ameliyattan sadece birkaç saat sonra ayağa kalkarak enerjisiyle dikkat çekti…

Nurcan Sabur

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir