Mario Levi, Can Kabalcı Kitabevi'ne geliyor
 Kadir Toprakkaya

Mario Levi, Can Kabalcı Kitabevi’ne geliyor

Mario Levi, Can Kabalcı Kitabevi’ne geliyor
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Can Kabalcı Kitabevi, ünlü yazar Mario Levi’yi konuk ederek dopdolu bir hafta sonuna imza atmaya hazırlanıyor. Program kapsamında 14 Ekim Cumartesi günü saat 14:00’de Masal Okulu işbirliğiyle “Çocuklar İçin Masal Saati” etkinliği düzenlenecek; aynı günün akşamı saat 18:00’de ise Levi, Kadıköylü okurlarıyla imza gününde buluşacak.

NEDEN MASAL ANLATMALIYIZ?

“Masalcı Amca” ile birlikte 3-7 yaş grubu çocuklara masalların anlatılacağı ve ebeveynlerle “Çocuklara Neden Masal Anlatmalıyız?” konulu söyleşinin gerçekleştirileceği eğlenceli etkinliğin yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Anne, baba ve çocuklarla birlikte masalların dinleneceği “Çocuklar İçin Masal Saati” programı, Kadıköy Can Kabalcı Kitabevi’nde her hafta sonu tekrarlanacak.

YANLIŞ TERCİHLER MAHALLESİ…

Mario Levi, Can Kabalcı Kitabevi’ndeki hafta sonu etkinliğinin ikinci kısmında, yeni romanı Yanlış Tercihler Mahallesi’ni Kadıköylü okurları için imzalayacak. Yazar, romanında sıradışı bir mahallede yaşayan sıradışı karakterlerin iç içe geçmiş öykülerini son derece çarpıcı bir biçimsel üslupla anlatıyor. Herkesin mutlaka bir kez, hayatının tüm akışını değiştirecek yanlış bir tercih yaptığı, sonra da ömrünü bu tercihle hesaplaşmaktan kaçarak tükettiği hüzünlü bir yer… Adı üstünde: Yanlış Tercihler Mahallesi! Kimler yok ki bu mahallede? Süslü Niko, Anet, Şişko Nuri, Garip Lolo, Deli Burhanettin, Eserekli Adalet, Fırıldak Selami, Fişek İsmail, Briyantinli Sabri, Horoz Sencer, Benli Şaziye, Konsolos Fahri Bey, Mösyö Aldo, Katina, Diana, Serra, Bruno, Lena, Aksak Azize, Pasaklı Vera, Kuaför Fikret, Çilli Meral ve diğerleri… Herkes yanlış tercihinin hikâyesini anlatıyor; benzerini, suç ortağını, acısını paylaşabilecek olan birilerini bulabilmek ümidiyle…

Mario Levi

Can Kabalcı Kitabevi, sevilen yazarları okurlarıyla imza ve söyleşi etkinliklerinde buluşturmaya devam ediyor…

Mario Levi Can Kabalcı Kitabevi

Kadıköy Can Kabalcı Kitabevi, ünlü yazar Mario Levi’yi konuk ederek dopdolu bir hafta sonuna imza atmaya hazırlanıyor…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir