Medicana Kadıköy Hastanesi'nde çocuklara özel tiyatro oyunu
 Deniz İhsan Taşdelen

Medicana Kadıköy Hastanesi’nde çocuklara özel tiyatro oyunu

Medicana Kadıköy Hastanesi’nde çocuklara özel tiyatro oyunu
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Medicana Kadıköy Hastanesi, çocuklara özel düzenlenen müzikli tiyatro oyununa ev sahipliği yaptı. Küçük Melekler Anaokulu ve Tırtıl Anaokulu’nun katılımıyla Berko Çocuk Tiyatrosu tarafından sahneye konulan “Berfu’nun Rüyası”, hem güldüren hem de öğreten yanıyla ilgi gördü.

Medicana Hastanesi Kurumsal İlişliler Yöneticisi Gülşah Sadık, etkinlikle ilgili Kadıköy Life Dergisi’ne yaptığı açıklamada “Medicana Kadıköy Hastanesi’nde çalışanlarımızın çocuklarını, çocuk polikliniğindeki çocuklarımızı ve dışarıdan davet ettiğimiz Küçük Melekler ve Tırtıl Anaokulu öğrencilerini, Berko İlaç sponsorluğunda Berfu’nun Rüyası adlı müzikli tiyatro oyunu için hastanemize davet ettik. Böyle güzel bir organizasyon düzenleyip, onların öğretmenleri ve velileriyle birlikte neşeli birkaç saat geçirmelerini hedefledik” dedi.

Medicana Kadıköy Hastanesi

ÇOCUKLARIN AKILLARINDA KALMASI ADINA SAĞLIKLI BİR ORGANİZASYON…

Sağlıkla ilgili böyle oyunlar yapmanın hem çocukların akıllarında kalması, hem de onlara verilebilecek güzel bilgiler adına çok sağlıklı olduğunu söyleyen Küçük Melekler Anaokulu Kurucusu Başak Karadeniz ise; “Tiyatro çok güzeldi. Küçük Melekler Anaokulu olarak etkinliği çok beğendik. Medicana Kadıköy Hastanesi‘ne muhteşem ev sahipliği ve Berfu’nun Rüyası adlı bu müzik oyununu düzenlediği için  teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Medicana Kadıköy Hastanesi

DÖRT SEZON, ON BİN ÇOCUK, 100 OYUN…

“Medicana Kadıköy Hastanesi’nin nazik davetiyle çocuk tiyatromuzun keyifli bir oyununu sahneledik. Çocuklar da hayli keyifli bir şekilde izlediler. Berko Çocuk Tiyatrosu olarak dördüncü sezonumuzdayız. Dört sezondur Berfu’nun Rüyası’nı oynuyoruz. Şimdiye kadar on binden fazla çocuğa ulaştık, toplam 100 oyun oynadık” diyen Berko İlaç Kurumsal İletişim Yöneticisi Fidan Akur, sözlerini şöyle tamamladı: “Devlet Tiyatroları’nın sahnelerinde, belediyelerde, kültür merkezlerinde, okullarda, kolejlerde ve geçtiğimiz sene itibariyle hastanelerde oynamaya başladık. Devlet hastaneleri, eğitim ve araştırma hastanelerinde başlamıştık. Medicana, bizi davet eden ilk özel hastane oldu. Bu anlamda da öncülükleri ve vizyonları için kendilerine tekrar teşekkür ediyorum.”

Medicana Kadıköy Hastanesi

Küçük Melekler Anaokulu Kurucusu Başak Karadeniz, Medicana Hastanesi Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Gülşah Sadık ve Berko İlaç Kurumsal İletişim Yöneticisi Fidan Akur…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir