MEDİCANA sponsorluğunda Harley’cilerden büyük adım…
 Kadir Toprakkaya

MEDİCANA sponsorluğunda Harley’cilerden büyük adım…

MEDİCANA sponsorluğunda Harley’cilerden büyük adım…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Motosiklet tutkunları, Gaziler Haftası’nda Türkiye’nin en büyük Harley Davidson konvoyuna imza atacakları etkinlik için Medicana Sağlık Grubu sponsorluğunda düğmeye bastı.

Harley Davidson sahipleri, Bağdat Caddesi’nde bir araya geldi. Harley Davidson motosiklet işletmesinde düzenlenen özel buluşmada Harley Owners Group üyeleri, gazileri sevindirecekleri büyük etkinlik öncesinde organizasyona yönelik hazırlıklarını tamamladı.

Türkiye’nin her yerinden Harley’severin katıldığı sosyal sorumluluk projesine, her yıl olduğu gibi bu yıl da İstanbul Harley Sahipleri Derneği’nin büyük desteği dikkat çekiyor. Desteğin artmasında büyük rol oynayan Medicana Sağlık Grubu’nun, bu yıl sürüşün birçok aşamasında sponsor olması takdir topladı.

GAZİLERE HAYAT AŞILAYACAKLAR…

21-22 Eylül tarihlerinde Gaziler Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek ve Türkiye’de Harley Davidson tutkunlarını buluşturacak en büyük konvoyun oluşturulacağı organizasyonun her aşamasında sponsor olan Medicana Sağlık Grubu, Türk bayrağı ve vatanın bütünlüğü için uzvunu kaybeden, gazi olan kahramanlara unutulmaz bir gün yaşatacak. Her türlü sağlık önleminin de alınacağı etkinlikte birçok gazi, ilk kez profesyonel motosiklet deneyimini tadacak.

REHA ÖZKAYA: “GAZİLERİMİZ EMANETİMİZDİR”…

Medicana Sağlık Grubu Genel Koordinatörü, profesyonel Harley Davidson sürücüsü Reha Özkaya, Kadıköy LIFE’a özel konuştu. Özkaya’nın açıklamalarında şunlar yer aldı:

“Medicana Sağlık Grubu, yemeğinden konaklamasına etkinliğin her aşamasında sponsor… Gazilerimiz, başımızın tacı ve vatanımızın emanetidir bizlere… Ne yapılsa az onlar için… Etkinliğin beşincisini düzenliyoruz. Her yıl da düzenlemeyi ve sponsor olmayı planlıyoruz. Genelkurmay tarafından izinli olan organizasyonumuzda karavanadan yemek yiyeceğiz, gazilerimizle tek vücut olacağız. Birçok gazimiz, ilk kez Harley Davidson’a binecek.”

 

OKUTAN ve DEPECİK DE KATILDI…

Bağdat Caddesi Harley Davidson işletmesindeki kokteyle, sponsor firma Medicana Sağlık Grubu Kurumsal İletişim Direktörü Kurtuluş Okutan ve Medya Müdürü Meltem Depecik de katılım gösterdi. Medicana Sağlık Grubu’ndan birçok kurumsal yöneticinin de hazır bulunduğu kokteylde, motosiklet tutkunları Kadıköy LIFE objektifleri ile buluştu.

Medicana Bahçelievler Genel Müdürü Latif Sezgin, Harley Owners Group Başkanı Şadi Aydın, Medicana Sağlık Grubu Genel Koordinatörü Reha Özkaya ve Çamlıca Medicana Başhekimi Salih Cüneyt Aydemir…

 

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir