Misina Beylerbeyi'ni listenize ekleyin
 Kadir Toprakkaya

Misina Beylerbeyi’ni listenize ekleyin

Misina Beylerbeyi’ni listenize ekleyin
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Fenerbahçe ve Göztepe’den sonra Boğaziçi’nin Beylerbeyi bölümünde üçüncü şubesini açan Misina Balık’ı, olmazsa olmaz mekanlarınız listesine eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Beylerbeyi’nde, tarihi Beylerbeyi İskelesi’nin tam karşısında kapılarını açan Misina Beylerbeyi öylesine özenli bir dekorasyona sahip ki, kendinizi bambaşka bir ortamda hissediyorsunuz. Toplam beş kattan oluşan mekanda, aynı anda 300’den fazla konuk ağırlanabiliyor. Lezzet konusunda ise İstanbul’un en iddialı mekanları arasında olduğu zaten biliniyor.

Misina Balık

AYSEL İPAR & KAZIM POLAT, MİSİNA BEYLERBEYİ’NDE…

Kadıköy Life dostları arasında yer alan ve yaşam deneyimlerinden çok şey öğrendiğimiz Türk Sanat Müziği sanatçısı Aysel İpar ve sevgili eşi Gazinocular Kralı Kazım Polat’ı, bu defa Boğaz’da ağırlamak istedik. “Neresi” diye düşünürken Misina Balık’ın sahibi Suat Yılmaz aradı ve Beylerbeyi’nde olduğunu söyledi. Bunun üzerine mekanın ilk müşterileri arasında yer almak adına rotayı Beylerbeyi Misina’ya çevirdik. Gördüğümüz manzara karşısında öylesine etkilendik ki, hayret halimiz dakikalarca sürdü. Kadıköy Life Dergisi sayfalarında sizlere mekan ile ilgili tüm ayrıntıları aktaracağız.

Şahin Timurcan, Ömer Yalkın, Deniz Van Bosseloene, Erhan Yener, Berna Mc Garry ve Philippe Mc Garry…

BELÇİKA’DAN KONUK AĞIRLADILAR…

Mekanın bir arka masasında, Moda’dan dostlarımızı da gördük. Belçika’dan konukları olduğunu dile getiren Şahin Timurcan; “Biz de burayı yeni öğrendik. Moda Sahil’den tanıdığımız şefimiz Suphi Kuyumcu’nun davetiyle geldik ve çok memnun kaldık” şeklinde konuştu.

İlknur & Nezih Gültekin, Mehveş Demirel…

GÜLTEKİN’LERİN KONUĞU MEHVEŞ DEMİREL…

Dubai-İstanbul arasında mekik dokuyan İlknur & Nezih Gültekin çifti de Misina’nın konukları arasındaydı. Gültekin’ler; “Buraya Mehveş Demirel’i ağırlamak için geldik” diyerek, mekanı ve  lezzetleri çok beğendiklerini söylediler.

Aziz Kadayıf, Eldeniz Memmedov, Uladzimir İlyin, Yaugeni Shapchts ve Korhan Akgün…

YATIRIM KARARINI KUTLADILAR…

Transformatör üreten MKS’nin genel müdürü Korhan Akgün’e, Misina Beylerbeyi’nde rastladık. Mekanın beşinci katını kapatan Akgün; “Rusya, Azerbaycan ve Belarus’tan dostlarımız var. Türkiye’ye trafo konusunda yatırım yapma kararı aldılar. Kutlamak gerekir diyerek buraya geldik” açıklamasında bulundu.

İlker Ünaldı, Şeref & Ela Özer…

ANKARA’NIN EN GÜZEL TARAFI İSTANBUL’A GELMEK…

Ankaralı genç işadamlarımızdan İlker Ünaldı, Şeref & Ela Özer çiftinin konuğu olarak İstanbul’a geldi. Şeref Özer tarafından temsil edilen Feltouch’un ürettiği akustik ve dekoratif çözümleri inceleyen Ünaldı’ya, aynı günün akşamında balık ziyafeti verildi. İlker Ünaldı, Misina Beylerbeyi’nde gerçekleşen bu ziyafet sonrasında “Ankara’nın  en güzel taraflarından biri de İstanbul’a gelmek. Bu bir de balık ziyafeti ile taçlanıyorsa başka ne denir?” diye konuştu.

Mine-Hakan-Ulaş-Hasan Bayraktar…

EVLİLİK YILDÖNÜMÜ KUTLAMASI…

Misina Beylerbeyi, Bayraktar Ailesi’nin evlilik yıldönümü kutlamasına da ev sahipliği yaptı. Karaköy’de elektrik malzemeleri satışı yapan Mine & Hakan Bayraktar çifti, 26. evlilik yıldönümü kutlaması için seçtikleri mekanda oğulları Ulaş ve Hasan’ın da yanlarında olması ile “İşte bizim mutluluğumuz. Başka ne isteyebiliriz” diyerek, bizleri de duygulandırdı.

Kazım Polat

Aysel İpar, Kazım Polat ve Suat Yılmaz…

BALIK SEVMEYEN KAZIM POLAT, “BALIK” DEDİ…

Balık ve deniz ürünleri ile arası pek de iyi olmayan Kazım Polat’ın “Ben mezeleri test edeceğim” demesine rağmen gelen balıkların neredeyse tamamını yemesi, en çok Aysel İpar’ı sevindirdi. Zira her konuda çok iyi anlaşan çiftin bu konuda anlaşamıyor olması, zaman zaman sorun yaratıyordu. Bunun için de Misina’nın sahibi Suat Yılmaz’a teşekkürlerini ileten Aysel İpar, “İyi ki bu akşam buraya gelmişiz” mesajı verdi.

Kadir Toprakkaya, Canan Toprakkaya, Suat Yılmaz, Aysel İpar ve Kazım Polat…

Beylerbeyi’nde, tarihi Beylerbeyi İskelesi’nin tam karşısında kapılarını açan Misina Beylerbeyi öylesine özenli bir dekorasyona sahip ki, kendinizi bambaşka bir ortamda hissediyorsunuz…

Toplam beş kattan oluşan mekanda, aynı anda 300’den fazla konuk ağırlanabiliyor. Lezzet konusunda ise İstanbul’un en iddialı mekanları arasında olduğu zaten biliniyor…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir