"Kadıköy'de Yaşamak Ayrıcalıktır" Diyenlerin Buluşma Noktası...

Moda Deniz Kulübü’nde biranın sırlarına yolculuk

Yazar: Kadir Toprakkaya

Moda Deniz Kulübü, biranın sırlarını anlatan özel bir geceye ev sahipliği yaptı. Ünlü gusto Mehmet Yalçın’ın sunumu ile gerçekleşen etkinlik, 2 Eylül Çarşamba akşamı kulübün terasında düzenlendi.

Moda Deniz Kulübü

Katılımın 70 kişi ile sınırlandırıldığı buluşmada, sosyal ve fiziki mesafe ön plandaydı. Gecede dünyanın önde gelen bira üreticilerinden Tuborg’un sponsorluğu ile konuklara ikram edilen 10 değişik bira çeşidinin tadımı yapıldı.

Moda Deniz Kulübü
BİRA VE SOKAK LEZZETLERİ…

Bira tadımı eşliğinde, Moda Deniz Kulübü’nün duayen Mutfak Şefi Feyyaz Usta tarafından hazırlanan kurutulmuş sebze cipsleri ile başlayan etkinlik, yine Feyyaz Usta ve ekibi tarafından hazırlanan sokak lezzetleriyle devam etti. Bu lezzetler arasında kokoreç, Adana dürüm, hamburger, patates kızartması ile birlikte Meksika’nın geleneksel lezzetlerinden taco yer aldı.

GÖBEKLİTEPE’YE KADAR UZANAN GEÇMİŞ…

Ünlü gusto Mehmet Yalçın’ın son derece akıcı anlatımıyla gerçekleşen programda, insanoğlunun ürettiği en eski içeceklerden biri olarak kabul edilen biranın tarihinin Göbeklitepe’ye kadar uzandığı bilgisi de paylaşıldı.

Buluşmanın sonunda etkinlik için tatilini geçirmekte olduğu Bodrum’dan gelen Mehmet Yalçın’a, Moda Deniz Kulübü Genel Müdürü Ayhan Alpakın tarafından Darüşşafaka’ya kendisi adına yapılan eğitim bağışı sertifikası verildi
Paylaş
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
kadıköy life

Beğenebileceğiniz Diğer Haberler

Bu web sitesi kullanıcı deneyimi sağlamak adına kullanıcılara ait çerezleri saklamaktadır. Kabul Et