Moda Kayıkhane'de muhteşem performanslar
 Kadir Toprakkaya

Moda Kayıkhane’de muhteşem performanslar

Moda Kayıkhane’de muhteşem performanslar
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

İstanbul’un eğlence hayatına büyük bir ivme kazandıran Moda Kayıkhane, denizle müziğin buluştuğu anlarda romantizmi doruğu çıkartırken, birçok ilke de sahne oldu. Barlas Tan Özemek, bu sonbaharda yayınlanacak yeni albümünün lansman konserini “Burada Müzik Var” etkinliği kapsamında Moda Kayıkhane’de verdi.

Moda Kayıkhane Barlas Tan Özemek

Sinema oyuncusu Berrak Tüzünataç ile söz yazarı ve şarkıcı Ceylan Ertem’in de izlediği Barlas Tan Özemek, yeni albümünde yer alan şarkılarını ilk kez dinleyicisiyle buluştururken; sahnede kendisine Bartu Küçükçağlayan, Gaye Su Akyol ve Özge Fışkın eşlik etti. Barlas Tan, aralarındaki özel hikayesine ithafen Gaye Su Akyol ile Zeki Müren’in “Bir Demet Yasemen”, Bartu Küçükçağlayan ile Timur Selçuk’un “Pireli Şarkı”sını seslendirdi.

Gürol ağırbaş

20 YILLIK AŞK, KENDİNİ BOĞAZ’IN SERİN SULARINA BIRAKTI…

Moda Kayıkhane’deki etkinliklerin dördüncü gününde bir başka konserde ise, müzik tutkunları Gürol Ağırbaş ile buluştu. 1995 yılında yayınlanan ilk albümü “Bas Şarkıları” ve 1998 yılında yayınlanan “Bas Şarkıları 2” adlı ikinci albümünden tam 20 yıl sonra “Bas Şarkıları 3” albümü yayınlanan Ağırbaş; sahnede Birsen Tezer, Hüsnü Arkan, Gaye Biçer ve Güvenç Dağüstün ile en güzel şarkılarını seslendirdi. Tezer ve Dağüstün’ün birlikte söylediği Ahmet Kaya şarkısı “Mahur Beste”,dinleyicilerden büyük alkış aldı.

MODA KAYIKHANE, “KESMEŞEKER” TADINDA…

Gecenin son konserinde Kesmeşeker, Cenk Taner kaptanlığında Kadıköy dinleyicisiyle buluştu. Taner’e gitarda Cihan Tanrıverdi, bas gitarda Demirhan Baylan, vurmalı çalgılarda ise Gökhan Özcan eşlik etti. Moda Kayıkhane‘de düzenlenen “Burada Müzik Var” etkinlikleri için biletler biletix.com ve etkinlik günleri kapı girişlerinden temin edilebiliyor.

Kesmeşeker

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir