Moda Platformu, Sema Hastanesi’nde toplandı...
 Kadir Toprakkaya

Moda Platformu, Sema Hastanesi’nde toplandı…

Moda Platformu, Sema Hastanesi’nde toplandı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Moda Platformu’nun Mart ayı toplantısı, Sema Hastanesi’nde yapıldı. Pazar kahvaltısı şeklinde gerçekleşen toplantıya, bu defa platform üyelerinin eşleri de katıldı.

Sema Hastanesi İşletme Müdürü Sedat Erten’in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, Kadıköy Belediye Meclis Üyeleri Hüseyin Özdemir ve Av. İrem Toprakkaya da katıldı.
8 Mart’ın Dünya Kadınlar Günü olması nedeniyle, Sedat Erten tarafından kadınlara birer kırmızı gül verilerek kutlanan günün devamında; Kadıköy Belediye Meclis Üyesi Av. İrem Toprakkaya, Kadıköy’de kullanımı belediyece yasaklanan naylon poşetler yerine kullanılacak olan bio-çözünür torbaları platform üyelerine ve konuklara dağıttı.
Sedat Erten’e plaket…
Moda Platformu’nun Mart ayı toplantısında, Sema Hastanesi İşletme Müdürü Sedat Erten’e desteklerinden dolayı verilmesi kararlaştırılan plaket, Moda Platformu Başkanı Yahyahan Bilgili’nin eşi Elif Bilgili tarafından verildi. Bu arada, Platform’un web sitesini hazırlayıp, üyelerle iletişimin hızlı ve sorunsuz kurulmasını sağlayan Elif Bilgili’ye, platform adına Yahya Uray tarafından teşekkür edildi.
Moda Havuzu için proje geliştirme…
Moda Platformu’nun ilk girişimlerinden biri olan, Bahariye Caddesi’nin sonundaki “Eski Mc Donald’s havuzunun çağdaş bir parka dönüşmesi projesi”nin ardından; Kadıköy Belediyesi’ne, bu parka “Heykel kazandırma projesi” müracaatı için çalışma yapılması kararının da alındığı toplantıda, kurucu üyelerden önceki dönem başkanı Nazmi Tarakçı’nın peyzaj mimarı olan kızı Begüm Tarakçı’dan yardım istenmesi kararlaştırıldı. Tarakçı, “Platform ve Moda için her türlü fedakârlığı yapmaya hazırım” diyerek konuklardan alkış aldı.
Nisan ayı toplantısı Dream Hill Hotel’de…
Bu özel günün sonunda, Nisan ayı toplantısının üyelerden Erol Sonay’ın Genel Müdürlüğü’nü yaptığı Dream Hill Hotel’de, Mayıs ayı toplantısının İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Çamlıca Tesisleri’nde ve Haziran toplantısının ise, yine üyelerden Öztürk Kardeşler’in Polonezköy’deki çiftliklerinde yapılması kararlaştırıldı.
 
Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir