Moda Sahil Restoran cıvıl cıvıl
 Haber Merkezi

Moda Sahil Restoran cıvıl cıvıl

Moda Sahil Restoran cıvıl cıvıl
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Lezzeti, sohbeti ve Kadıköy’ün dokusunu arayanlar, soluğu Moda Sahil Restoran’da alıyor. Aynı çatı altında seçkin deniz ürünlerinden kırmızı et çeşitlerine, memleket kokan kahvaltılardan tatlılara istediğini bulabilen çiftler ve gruplar, Moda sahilinde boydan boya uzanan mekanda yerini alıyor.

Hizmete girdiği yakın zamanda önce menüleri, ardından konumu ve manzarası ile tercih haline dönüşmeye başlayan Moda Sahil Restoran’da özellikle grup buluşmaları dikkat çekiyor.

HAVALAR ISININCA MANZARA ÇOK DEĞİŞECEK…

Moda İskelesi yanında sahil boyunca yatay konumlanan bahçesinde yüzlerce kişiyi aynı anda ağırlayabilecek fiziki koşulları ve düzenlemesiyle Moda Sahil Restoran’da bahar-yaz dönemi hazırlıkları tamamlandı. Moda İskelesi, Adalar ve deniz manzaralı masalar için rezerve yoğunluğunun yaşanacağı ise, restoran yönetimi tarafından şimdiden hissedilmeye başlanmış.

Moda Sahil Restoran’a yönelik tüm ayrıntılar, özel röportaj ile Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında yer alacak…

Moda Sahil Restoran

Kolej arkadaşlığı tam 31 yıldır ilk günkü heyecanla devam ediyor. Karabük TED Koleji 1986 mezunları, nezih buluşmaları için Moda Sahil Restoran’ı tercih etti. “Sensiz fotoğraf vermeyiz” diyen kolejliler, Restoran Genel Koordinatörü Danış Yıldırım ile birlikte Kadıköy Lif Dergisi objektiflerinde buluştu. Uluslararası Nakliyeciler Derneği Genel Sekreteri Nagihan Soylu da; “Yemekler şahane, restoranın dokusuna ise hayran kaldık” dedi. Danış Yıldırım, Berrin Çapraz Dizeler, Haluk Oral, Melek Aksoy, Zuhal Kocadağ ve Nagihan Soylu…

Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği’nde başkanlık yapan tıp adamları ve dernek yönetimi, genel kurul seçimleri öncesinde dostluk yemeğinde buluştu…

Ergin Eren, Levent Yıllık, son dönem başkanı Anıl Apaydın, Cevat Yakut, yeni dönem başkanı Ruchan Akar…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir