Kadir Toprakkaya

Modoko’dan kışa damga vuracak renkler…

Modoko’dan kışa damga vuracak renkler…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

2016’nın trend renklerinin belirlenmesiyle kış sezonunu hazırlayan Modoko Mobilyacıları, evlerde farklılık yaratacak tasarımlarıyla mobilya severleri büyülemeye devam ediyor.

Sonbaharın yağmurlu havalarla gelişinden sonra iddialı tasarımlarıyla kış sezonunu belirleyen Modoko Mobilyacıları, 2016’nın iç ısıtacak renklerini niş ürün gamıyla kullanıcıya sunmaya hazır…

2016’NIN RENGİ: MARSALA

Modoko’da bu sezon en çok ses getirecek ürünler, tabii ki de yılın rengi seçilen marsala ile tasarlananlar. Zengin ürün gamına sahip “Mobilya Başkenti” Modoko’da, her zevke ve bütçeye uygun tasarım bulmak mümkün… Modoko Mobilyacıları, rengin beş farklı formuyla beraber daha şık mobilya ve aksesuarları hizmete sunuyor. Marsala’nın gizemi, ateş ile toprağın buluşmasıyla oluşan kalitenin dokusunu taşıyor olmasında yatıyor.

NUDE SEVERLERE…

Modoko, sadeliği ve zarafeti severlere özel vizon ve nude tasarımlar gerçekleştirmeyi de unutmadı. Sezonun en şık modelleri, vizon tonlarında her eve her zevke hitap eden tasarımlar…

TAŞ DOĞALLIĞI…

Antrasit ve füme renklerle modern ve özgün çizgileri evine, ofisine taşımak isteyen mobilya severler, bu kış istediği her ürünü Modoko’da bulabilecek. Sağladığı mimarlık hizmeti ile yılın renklerini özgün tasarımlarla da taçlandıran Modoko, kalitesiyle göz dolduruyor.

“MODOKO’YA GELEN PİŞMAN OLMUYOR…”

Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik, yeni sezon ile ilgili açıklamalarında şunları ifade etti: “Modoko Yönetimi olarak her yıl sezon başlamadan gerçekleştirdiğimiz görüşmeler doğrultusunda, o yılın en trend renklerini bizlerin özgün çalışmalarına ekliyoruz. Amacımız, yerli mobilyaların kaliteye ek olarak sunduğu modern çizgileri ve fonksiyonelliği kullanıcıyla buluşturmak. Her zaman dediğimiz gibi, Modoko’ya büyük bir kararlılıkla gelen pişman olmuyor. Bünyemizde pek çok firma hem kendi katalogunu oluşturuyor, hem de kişiye ve kuruma özel tasarım yapıyor. Modoko olarak büyümeye ve örnek bir kooperatif olmaya devam edeceğiz. Başarımız, bizimle beraber bu sektöre emek veren tüm çalışanlarımızın gündemi takip etmesiyle geliyor. Ocak’ta  gerçekleşecek İMOB Fuarı’nın da gözdesi olacağız. Yeni koleksiyonlarımız hazır ve yeni evlerine yerleşmeyi bekliyor.”

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir