Motosiklet tutkunlarından yaşlılara anlamlı ziyaret...
 Kadir Toprakkaya

Motosiklet tutkunlarından yaşlılara anlamlı ziyaret…

Motosiklet tutkunlarından yaşlılara anlamlı ziyaret…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

HOG Bosphorus üyesi Harley Davidson tutkunları, “Yaşlılara Saygı Haftası”nda düzenledikleri etkinlik ile takdir topladı. Medicana Sağlık Grubu da, özel haftada hastanelerinde geçerli olan Check-Up kontrolünü yaşlılara armağan etti.

Yaşlıların toplumdaki yeri ve önemini hatırlatmak, sadece yılın bir haftası değil, toplumumuza sağladıkları katkılarla her zaman hatırlanmaları gerektiğine dikkat çekmek amacıyla Kadıköy Sağlık Eğitim Vakfı (KASEV) Yaşlı Bakım Merkezi’ni ziyaret eden HOG Bosphorus üyesi motosikletçiler, yaşlılara uzun zaman ayırarak tek tek görüştü.

“BİZİM RUHUMUZ GENÇ…”

Ziyaret, duygu dolu anların yaşanmasını da beraberinde getirdi. Bazı bakım merkezi üyeleri, “Biz de motosiklete binmek isteriz. Bizim ruhumuz genç” diyerek tebessüm ettirdi. HOG Bosphorus üyeleri ise, merkezin genel ihtiyaçları konusunda her zaman destek olacakları sözünü vererek, KASEV’in gönüllüleri arasındaki yerlerini aldılar.

“YAŞLILARIMIZ, EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZDIR…”

Medicana Sağlık Grubu CEO’su ve aynı zamanda HOG Bosphorus İstanbul’un Yönetim Kurulu Üyesi olan Reha Özkaya, yaşlılarla tek tek ilgilenerek, sağlık kontrollerini yaptırmaları için düzenlenen mektupları kendilerine iletti.  Bağışlar ve gönüllü destekçilerin yardımları ile ayakta duran bu kurumun maddi ve manevi her zaman yanlarında olacaklarını söyleyen Özkaya;  “Yaşlılarımız bizim baştacımızdır. Bugünün gençleri, yarının yaşlıları olacaklarını unutmadan büyüklerine saygı ve sevgi göstermelidirler. Yaşlılarımız, geçmiş ile gelecek arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır” dedi.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir