Muhtarlar buluşmasında Ak Parti’ye gözdağı...
 Kadir Toprakkaya

Muhtarlar buluşmasında Ak Parti’ye gözdağı…

Muhtarlar buluşmasında Ak Parti’ye gözdağı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

CHP Kadıköy Belediye Başkan Adayı Aykurt Nuhoğlu ve CHP Kadıköy İlçe Teşkilatı, ilk toplantılarını ilçe muhtarları ile gerçekleştirdi. Aykurt Nuhoğlu ve Necati Ekşi, 30 Mart yerel seçimlerinde CHP’nin 40+5 belediye meclis üyesi ile tulum çıkararak, Ak Parti’yi barajın altında bırakmayı hedeflediklerini açıkladı.

Fenerbahçe Khalkedon Restaurant’ta gerçekleşen Nuhoğlu ve Muhtarlar buluşmasına, CHP Kadıköy Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yönetimi de katıldı.

AYKURT NUHOĞLU: “KADIKÖY’DE SANDIĞA GİDEN SEÇMEN SAYISI ARTMALI…”

Aykurt Nuhoğlu; “Kadıköy, İstanbul’da seçmenin en az sandığa gittiği ilçelerden biri… 30 Mart seçimlerinde rekor düzeyde seçime katılım olmalı. Bu mevcut düzene en iyi mesaj verilmeli. CHP olarak, Ak Parti’yi barajın da altına çekmek istiyoruz” şeklinde konuştu. Muhtarlar ile tek tek görüşen Nuhoğlu, STK’lar ile önümüzdeki günlerde bir araya gelmenin de sinyalini verdi.

NECATİ EKŞİ: “40+5 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ÇIKARMAYI HEDEFLİYORUZ…”

CHP Kadıköy İlçe Başkanı Necati Ekşi, muhtarlara ve partililere hitaben gerçekleştirdiği konuşmasında şunları ifade etti: “CHP yönetimi olarak sabah 08.00’den gece 23.00’e kadar aralıksız çalışıyoruz ve çalışmaya da devam etmeliyiz. Ak Parti’nin Kadıköy’de barajın altında kalması hedefiyle yola çıktık. 40+5 belediye meclis adayı çıkarmayı hedefliyoruz. CHP olarak Kadıköy’de rehavete kapılmıyor, aksine mevcut oy oranımızı daha da yukarılara çekerek, Ak Parti’yi barajın altına düşürmeyi istiyoruz. Halkımızdan aldığımız güç ile bunu da başarabileceğimizi biliyoruz.”

KADIKÖY LIFE OBJEKTİFLERİNDE BULUŞTULAR…

Kahvaltı programının ardından Aykurt Nuhoğlu, Necati Ekşi, belediye meclis adayları ve muhtarlar, Kadıköy Life objektiflerinde ölümsüzleşti. Aykurt Nuhoğlu, belediye başkanlığı adaylığı sürecinde parti yönetimi dışında ilk toplantısını, Adalar manzarası eşliğinde Fenerbahçe Khalkedon Restaurant’ta gerçekleştirmiş oldu.

Nuhoğlu, CHP yönetimi ve muhtarlar buluşmasının tüm ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin Mart & Nisan 2014 sayısında yayınlanacak…

CHP Kadıköy Belediye Başkan Adayı Aykurt Nuhoğlu; “Kadıköy, İstanbul’da seçmenin en az sandığa gittiği ilçelerden biri… 30 Mart seçimlerinde rekor düzeyde seçime katılımı sağlamalayız” dedi…

Merdivenköy Mahallesi Muhtarı Nazan Gürkan, Kadıköy muhtarları adına bir konuşma gerçekleştirdi…

Merdivenköy Mahallesi Muhtarı Nazan Gürkan, CHP Kadıköy İlçe Başkanı Necati Ekşi ile objektiflerimizde buluştu…

CHP Kadıköy Belediye Meclis Üyesi Adayı Hasan Gökpınar, geceli gündüzlü çalışmaların meyvesini 30 Mart’ta vereceğini ifade etti. Aynı zamanda Çatana Balık Restaurant’ın sahibi de olan Gökpınar, muhtarlar ile temasta bulundu…

 

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir