Murat Nuhoğlu, şifasını Medicana Kadıköy'de buldu
 Cenay Toprakkaya

Murat Nuhoğlu, şifasını Medicana Kadıköy’de buldu

Murat Nuhoğlu, şifasını Medicana Kadıköy’de buldu
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’nun yeğeni Murat Nuhoğlu, beyin kanamasına bağlı olarak geçirdiği rahatsızlıktan dolayı Medicana Kadıköy Hastanesi’nde görmüş olduğu fizik tedavi ve rehabilitasyon sonrasında eski sağlığına kavuştu. Ciddi bir sağlık sorununu atlatan Nuhoğlu için, Medicana Kadıköy Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde bir kutlama yapıldı. Yeni yıl öncesinde moralleri yerine getiren etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu.

DR. RUHSAN CİHAN: UYGULADIĞIMIZ PROGRAM NETİCELERİNİ VERDİ…

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Ruhsan Cihan, kutlama esnasında Kadıköy Life Dergisi’ne yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Murat Nuhoğlu, yaklaşık üç hafta önce sol kol ve arka bacağında güçsüzlük şikâyetiyle hastanemize geldi. Nöroloji doktorumuz, bu güçsüzlüğün beyindeki bir kanama odağına bağlı olarak geliştiğini söyledi. Hastamızı yaklaşık 20 seans süren bir fizik tedavi ve rehabilitasyon programına aldık. Tamamen yatağa bağımlı gelen, yürüyemeyen ve kas gücü kaybı olan hastamız, uyguladığımız program neticesinde kas gücünde iyi bir ilerleme kaydetti. Kendisini çok az bir kayıpla ve yürüyerek, denge kaybını da minimize etmiş bir şekilde taburcu etmekteyiz.”

Murat Nuhoğlu

MURAT NUHOĞLU: EKİBİMİZLE BERABER ÇOK İYİ ÇALIŞTIK VE BAŞARDIK…

Murat Nuhoğlu ise kendisini çok iyi hissettiğini, tedavi sürecinin hayli verimli geçtiğini belirterek; “Ekibimizle beraber çok iyi çalıştık ve başardık. Eşim de aynı şekilde yardımcı oldu. Şu anda sorunumuz yok. Yatar vaziyette geldim ve kısa sürede ayağa kalktım. Medicana Kadıköy Hastanesi yönetimine, başta değerli doktorum Ruhsan Cihan olmak üzere tüm Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ekibine çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir