My Moonic Ajans yeni hizmet binasına taşındı...
 Kadir Toprakkaya

My Moonic Ajans yeni hizmet binasına taşındı…

My Moonic Ajans yeni hizmet binasına taşındı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

MODOKO gibi tanınmış markaları kitleler ile buluşturan My Moonic Ajans, Acıbadem’deki yeni hizmet binasında faaliyetlerine başladı. Ajans Başkanı Cem Berkcil, yeni dönemlerine yönelik Kadıköy Life’a açıklamalarda bulundu.

“Kreatif fikirlerin ortaya çıkışından reklam filmine dönüşmesine kadar iletişimin her aşamasında varız” diyen Berkcil, açıklamalarında şunları ifade etti:

“Taşınmamız, en başta çalışanlarımız için önemli bir karardı. Onların iç huzurları ve motivasyonları bizim için çok önemli… Tabi ki diğer taraftan müşterilerimiz ve biz ajans yönetimi için de hem keyifli, hem de daha çok bir araya gelme şansımız olması büyük avantaj… Acıbadem’in havalar ısındıkça artan kalabalığı da iş arasında bizler için rahatlatıcı bir etki taşıyor. Manzarası, Fenerbahçe Stadı ve denizi gören bir ofis için söylenecek çok şey var aslında…

NEDEN TAŞINDIK?..

Değişen ve gelişen sürece yönelik bir yenilenme çalışması içerisine girdik. Hizmet kalitemiz katlanarak artıyor. Ancak, 2013 yılında bir miktar büyüdüğümüze inanarak böyle bir karar aldık da diyebiliriz. My Moon Innovative Company ailesi olarak, üç yılı aşkın süredir ajans çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu atılım bizim için çok heyecan verici diyebilirim.

BİZİ EN İYİ REFERANSLARIMIZ ANLATIR…

Ajans hizmetlerimizi tam olarak anlatmak gerekirse; biz butik ajans konseptinden uzaklaşmadan, belli sayıdaki müşterilerimize tam hizmet veren konsept bir ajans olarak hayatımıza devam edeceğiz. Geçtiğimiz yılların sonlarına doğru yapmış olduğumuz bir anlaşma ile sektör referanslarımızı geliştirdik. Sağlık ve kozmetik sektöründeki ürünlere de hizmet verdiğimiz bir dönemi karşıladık.  Bu senenin içinde yapacağımız yeni anlaşmalar ile yüzde 20’lik büyüme oranımızı korumak istiyoruz. Halihazırda devam eden çözüm ortağımız MODOKO ile düğün sezonu kampanyamızı planlıyoruz. Diğer yandan devam eden birkaç farklı lansman projesi ile de sektöre yeni girecek markaların altyapı çalışmaları devam ediyor.”

My Moonic Ajans’ın yeni adresi ise şu şekilde:

Acıbadem Cad. Tekin Sok. Darga Apt. No:24  Acıbadem – Kadıköy
Tel: (0216) 340 84 20  – 
www.mymoonic.com

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir