Nusret Karaca, Kitap Günleri'nde yapıtlarını imzaladı
 Haber Merkezi

Nusret Karaca, Kitap Günleri’nde yapıtlarını imzaladı

Nusret Karaca, Kitap Günleri’nde yapıtlarını imzaladı
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköylü eğitimci-yazar ve şair Nusret Karaca, Kadıköy Belediyesi’nin dokuzuncusunu düzenlediği Kadıköy Kitap Günleri’nin ilk gününde, Türkiye Yazarlar Sendikası (TYS) standında yayımlanan tüm kitaplarını imzaladı. Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, Kitap Günleri’nin açılışını yaptıktan sonra TYS standını da ziyaret etti.

Nusret Karaca’nın 3 Haziran Cumartesi günü gerçekleşen imza gününe ilgi hayli fazlaydı. Haliç’ten gelen konuklar ile Kadıköy ve değişik ilçelerde yaşayan birçok seveni, Karaca’yı bu özel gününde yalnız bırakmadı. Haydarpaşa’da mezun eski öğrencileri, daha önce birlikte görev yaptığı eğitimciler, birçok etkinliğe birlikte imza attığı veliler, sivil toplum kuruluşları, Kadıköylü ve Haliçli dostlarının yanı sıra Fatoş Karataş Bağçe ve Neslihan Balibaş olmak üzere Kadıköy Kız Lisesi-İstanbul Kadıköy Lisesi Mezunları Derneği üyeleri, yazar ve sanatçı arkadaşları ile bir arada olmanın kendisini gururlandırdığını ve onurlandırdığını belirten Karaca; “Bugün Khalkedon ile Golden Horn arasında sanki bir köprü oldum. Bu duyguyu yaşamak harika. İşte sevginin, emeğin, üretmenin, saygının ve sanatın birleştirici yanı. Son zamanlarda yaşadığım en yoğun ve anlamlı zaman dilimiydi. Herkese teşekkür ediyorum” diyerek duygularını ifade etti.

Nusret Karaca

TÜM ESERLERİNİ KİTAPSEVERLER İLE BULUŞTURDU…

Nusret Karaca, standında şimdiye kadar yayımlanan tüm kitaplarının dışında ilk imza gününü Kadıköy Kent Konseyi’nin davetiyle 22 Şubat 2017’de CKM’de gerçekleştirdiği “Tarih Kucak Açınca” adlı son kitabını da kitapseverlerle buluşturmuş oldu.

Kadıköy Kitap Günleri

Kadıköylü eğitimci-yazar ve şair Nusret Karaca, standında şimdiye kadar yayımlanan tüm kitaplarını kitapseverlerle buluşturdu…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir