Haber Merkezi

Özel Irmak Okulları’nda Ahududu’ya büyük ilgi

Özel Irmak Okulları’nda Ahududu’ya büyük ilgi
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Sanatın iliklerine kadar işlediği eğitim kuruluşu Özel Irmak Okulları’nın Kültür Merkezi, renkli bir etkinliğe daha ev sahipliği yaptı. Suna Keskin, Melek Baykal ve Nedim Saban’ı aynı sahnede buluşturan “Ahududu” adlı tiyatro oyunu, İstanbul genelinden ilgiyle karşılandı. Usta oyuncular, kulis kapılarını Kadıköy Life Dergisi’ne araladı.

Joseph Kesselring’in oyununu küçük değişikliklerle izleyicilerle buluşturan Tiyatrokare Yönetmeni ve Oyuncu Nedim Saban; Melek Baykal ve Suna Keskin’in yanı sıra yardımcı oyuncularla birlikte unutulmaz bir geceye daha imza attı.  Kara komedinin en iyi örnekleri arasında gösterilen Ahududu; insanları huzura kavuşturmak, yalnızlıklardan kurtarmak için zehirleyen Müşfike ile Murşide ve çevresindekilerin hikayesini anlatırken, milyonların sevgilisi oyuncular Irmak Okulları’nın Kültür Merkezi’ndeki sahnede emeklerinin layığını muhteşem performansları ile fazlasıyla verdi.

Ahududu

OYUNCULAR, OKULDA “ETKİLİ SANATA” BÜYÜK MUTLULUK DUYDU…

Başta Melek Baykal olmak üzere Nedim Saban ve Suna Keskin’in Kadıköy Life Dergisi’ne özel açıklamalarının ortak noktası, eğitim kuruluşunda sanata verilen ve uygulamaya konulabilen değerdi. Okulun kültür merkezinin sadece eğitim kuruluşu için değil, aynı zamanda Kadıköy için önemli bir ihtiyaç ve şans olduğuna dikkat çeken usta sanatçılar, Arıoğlu ailesi ve Irmak Okulları yöneticilerini tebrik etti.

Melek Baykal

ÜLKÜ ARIOĞLU ÇİÇEK TAKDİM ETTİ…

Ayakta alkışlanan oyunun finalinde Özel Irmak Okulları Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ülkü Arıoğlu, ünlü oyunculara çiçek takdim ederek teşekkürlerini sundu. Tiyatro gösterisi öncesi ise kuliste, Kadıköy Life Dergisi’ne usta oyuncuların sanata dair çok özel açıklamaları vardı. Tüm ayrıntılar, Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında yayınlanacak.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir