Özge & İlker çifti, rüya gibi düğünle hayatlarını birleştirdi
 Haber Merkezi

Özge & İlker çifti, rüya gibi düğünle hayatlarını birleştirdi

Özge & İlker çifti, rüya gibi düğünle hayatlarını birleştirdi
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Birbirlerini öyle çok sevdiler ki, bakışları çiçek deryasına dönüşen rüya gibi düğünün de önüne geçti. Birbirlerine öyle bir bağlandılar ki, danslarının her adımında sevgi heceleri vardı. Genç girişimci Özge Kılıç ile müteahhit İlker Özgür evlilik sandalına bindi, İstanbul cemiyeti mutlu geceye aktı. Oğlunun mürüvvetini gören tanınmış siyasetçi, Deniz Hotel’in sahibi Falih Özgür ve eşi Zerrin Hanım, başta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olmak üzere birçok davetli ile birebir ilgilenerek, “Böyle olur Özgür ailesinin düğünü” dedirtti.

Geçtiğimiz yıllarda kızları İlknur’u evlendiren Zerrin & Falih Özgür çifti, torunlarını kucaklarına aldıktan sonra dikkatlerini oğulları İlker’e çevirmişti.

ÜÇ YILLIK AŞK, NİKAH MASASINDA DAHA DA BÜYÜDÜ…

Arkadaşları aracılığı ile tanışan Özge & İlker çifti, üç yıldır birbirlerine inanılmaz bir sevgiyle bağlıydı, son bir yıl içerisinde de nişanlanarak niyetlerini resmiyete dökmüşlerdi. Çift ailelerine büyük mutluluk verdi; nikahı Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Hotel’de, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi kıydı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da nikah şahidi olduğu törende duygu dolu anlar yaşandı. “Cennet annelerin ayaklarının altındadır” diyen Bakan Soylu, nikah defterini çiçeği burnunda gelin Özge Kılıç’a teslim etti. “İlker’i de sana emanet ediyorum” diyen Soylu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “En az üç çocuk” sözünü de hatırlatmayı ihmal etmedi. Düğüne, İstanbul cemiyeti ve siyasetinden de çok geniş katılım oldu.

KUĞULAR GİBİ SÜZÜLDÜLER, HERKES GÖZLERİNİ ALAMADI…

Nikah defterinin imzalanmasının ardından çift, ilk dansını yaptı. Davetliler, eşsiz uyumları ve içten koreografileri ile ikiliyi gözlerini ayırmadan ilgiyle izledi. O anları Kadıköy Life Dergisi görüntülerken; rüya gibi düğüne yönelik tüm ayrıntılar, derginin Eylül & Ekim 2017 sayısında yer alacak.

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir