Özkan Altıntaş kayınvalidesini kaybetti...
 Kadir Toprakkaya

Özkan Altıntaş kayınvalidesini kaybetti…

Özkan Altıntaş kayınvalidesini kaybetti…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Ünlü gazeteci Özkan Altıntaş, kayınvalidesini kaybetti. Uzun yıllar Hürriyet Gazetesi’nin çeşitli servislerinde çalışan, son 5 yıldan beri ise www.turkiyeturizm.com haber portalının yayıncısı olan Özkan Altıntaş’ın kayınvalidesi Ayten Dölen, 3 Eylül gecesi Kalamış’taki evinde hayatını kaybetti.

Ayten Dölen’ın cenazesi, 4 Eylül Çarşamba günü Fenerbahçe Camii’nde kılınan ikindi namazının ardından, Çamlıca’daki Çakaldağı Mezarlığı’na defnedildi. Cenaze törenine, başta Hürriyet Gazetesi mensupları olmak üzere turizm çevrelerinden Özkan Altıntaş’ın dostları katıldı.

Eski Cumhurbaşkanlarından Turgut Özal’ın danışmanı Abdullah Nebioğlu, TÜRSAB Asya Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Nezih Üçkardeşler, Hürriyet Gazetesi Haber Merkezi eski yöneticilerinden Hicri Kınay, Focus Dergisi eski Yazı İşleri Müdürü Mustafa Şapçı, Turizm Fotoğrafçısı Halil Tuncer, cenaze töreninde göze çarpan isimlerden bazılarıydı.

“İNSANIN EN MUTSUZ GÜNÜ, SEVDİĞİ BİRİNİ KAYBETTİĞİ GÜNDÜR…”

Kayınvalidesi Ayten Dölen’i kaybetmenin üzüntüsünü yayınladığı bir mesajla yakın dostları ile paylaşan Özkan Altıntaş, şunları söyledi:

“İnsanın en mutsuz günü, sevdigi birini kaybettiği gündür” başlığıyla duygularını dile getirdi. “Bugün, benim çok mutsuz bir günüm… Yıllar önce annemi kaybettim. 2013 pek hayırlı gelmedi. 23 Nisan’da babamı kaybettim. Şimdi ise, bugün 3 Eylül’de ikinci annem, kayinvalidemi kaybettim.

ONU MUTLU ETTİĞİM İÇİN HUZURLUYUM…

Kimseye benzemeyen, beni seven çok iyi bir insandı. Rahatsız haliyle bile bana sevdiğim için bamya yapmıştı. Son günlerinde ne istediyse yaptım. Onu mutlu ettiğim için huzurluyum. Allah’tan ona rahmet diliyorum.

AMA YİNE ANNESİZ KALDIM…

4 Eylül günü, Fenerbahçe Camii’nde ikindi namazında ona son kez sevgimi sunacağım. Dualarımla gösterdiği annelik için teşekkür edeceğim. Bir Fatiha okuyarak, onu cennete yolcu edeceğim.”

Cenaze törenine turizm camiasından katılan isimler arasında; SKAL Federasyonu Genel Sekreteri ve FHS Turizm Sahibi Ferzan Kırhan, TÜRSAB Asya Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Nezih Üçkardeşler, Suadiye Otel Genel Müdürü Murat Yumak, Bostancı Green Park Otel Genel Müdür Yardımcısı Melih Buluç gibi isimler vardı…

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir