Pavel Smirnov rahat durmuyor, bakın ne yaptı!
 Haber Merkezi

Pavel Smirnov rahat durmuyor, bakın ne yaptı!

Pavel Smirnov rahat durmuyor, bakın ne yaptı!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Yüksek katlı yapılara çıkarak yürekleri ağızlara getiren video ve fotoğrafları ile sosyal medya fenomeni haline dönüşen ünlü rooftop-parkour sporcusu Pavel Smirnov için “çerez” niteliğindeki anlık denemesi bu kez yüzlerce metre yükseklikte olmasa da, kaygılandırmaya yetti. Pavel, Kadıköy ve Üsküdar’ı birbirine bağlayan, Haydarpaşa Tren İstasyonu hatlarının üzerindeki köprünün parmaklıklarında denge yürüyüşünü başarıyla tamamladı.

Henüz kurdele kesim töreni yapılmadığı günlerde protokolden önce üçüncü köprünün zirvesine çıkarak “açılışını yapan” ve gökyüzünde bir gece geçiren çılgın sporcu Pavel Smirnov, yıllardır sayısız yüksek katlı yapıda inanılmaz fotoğraf ve videolar paylaştı.

Pavel Smirnov

KADIKÖY ONU MIKNATIS GİBİ ÇEKİYOR…

Pendik’te ikamet eden gencin İstanbul’da en sevdiği ilçe ise Kadıköy… Fırsat buldukça solduğu Kadıköy’de alan Pavel için Kadıköy ve Üsküdar’ı birleştiren Tıbbiye Caddesi üzerindeki köprü, diğer büyük şovlarının yanında oldukça küçük ama, bir o kadar da riskli denemeydi. Herhangi bir denge kaybı halinde tren rayları üzerine çakılması an meselesi olan Pavel, bir kez daha “şeytanın bacağını kırdı”.

KADIKÖY’ÜN PERİLİ KÖŞK’ÜNDE ÖLÜMDEN DÖNMÜŞTÜ…

Geçtiğimiz yıl yeni bir macera için arkadaşı ile birlikte Kadıköy’de Perili Köşk’ün çatısına çıkan Pavel Smirnov, dengesini kaybederek hızla yere çakılmış, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Fenomen isim takipçilerini üzüntüye boğmuş, olayı hafif sıyrıklarla atlattığı öğrenildiğinde yüreklere su serpmişti.

TAKİPÇİLERİ PAVEL’A GÜVENİYOR, MALZEMELERE İSE ASLA…

Pavel Smirnov’u hayranlıkla takip edenlerin yanı sıra kaygılananlar da hayli fazla. Sosyal medya yorumlarında “Sen başarılı olabilirsin ve kesinlikle öylesin. Ancak, onlarca ve yüzlerce metre yükseklikte üzerinde bulunduğun malzemelerin sağlamlığı, dayanıklılığı konusunda emin olamayız. Üzücü kazalardan korkuyoruz” uyarıları da geliyor. Smirnov, instagram ve facebook gibi sosyal medya ağlarında anlık maceralarını paylaşmaya devam ediyor.

Pavel Smirnov için korku yok, heyecan var!..

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir