Peugeot Can Otomotiv, 25. kuruluş yılını kutladı
 Benusen Sağdan

Peugeot Can Otomotiv, 25. kuruluş yılını kutladı

Peugeot Can Otomotiv, 25. kuruluş yılını kutladı
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Peugeot Can Otomotiv, geçtiğimiz ay Dudullu Plazası’nda düzenlediği Yeni SUV 5008 lansmanı ile birlikte 25. kuruluş yılını kutladı. Keyifli anların yaşandığı etkinlikte açılış konuşmasına “Sevgili Can dostlarım” diyerek başlayan Yönetim Kurulu Başkanı M. Cenap Yeğin, Yeni SUV 5008’in tanıtımının ardından Can Otomotiv’in 25. yılına özel pastayı iş ortakları, misafirler ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte kesti.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Yeğin ise, yaptığı konuşmada geçirdikleri 25 yılda Can Otomotiv’in büyümesine katkı sağlayan değerli müşterilerine, dostlarına ve mesai arkadaşlarına teşekkür etti. Tema Vakfı’na yapılan bağışla isme özel fidan ektiren Can Otomotiv, geceye katılan misafirlere bu sertifikaları hediye ederek, büyük bir duyarlılık örneği gösterdi.

25. YILA ÖZEL KAMPANYALAR…

Can Otomotiv, 25. yıl kutlamalarına 2017 yıl sonuna kadar düzenleyeceği etkinlikler, satışta ve serviste yapılan yıl sonuna özel dev kampanyalarla devam edecek. Bu kapsamında devam etmekte olan servis kampanyası ile servis hizmetlerinde tüm müşterilere 18 Kasım’a kadar etkileyici indirimler sunuluyor.

TÜRK OTOMOBİL PİYASASINDA ÖNCÜ KİMLİĞİYLE DİKKAT ÇEKİYOR…

Otomotiv sektöründe 25 yıldır faaliyet gösteren Can Otomotiv, bugün 5 bin metrekarelik geniş bir alanda Dudullu Plazası ve Ataşehir Showroom’unda 80’e ulaşan konusunda deneyimli ve eğitimli personeliyle Peugeot dostları için hizmet veriyor. Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş.’nin İstanbul ana bayilerinden biri olan firma, Peugeot markasının Türkiye’de başarı grafiğini hızla yükselterek; yüksek kalite-yüksek güvenlik standartları, modern teknoloji kavramlarının Türk otomobil piyasasında öncüsü olmaya devam ediyor.

Peugeot Can Otomotiv

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir