Kadir Toprakkaya

Portaxe’de “Model Star Türkiye” lansmanı…

Portaxe’de “Model Star Türkiye” lansmanı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Akan Group Medya’nın düzenlediği Türkiye’nin ilk star model yarışması “Model Star Türkiye” lansmanı, Baltalimanı PORTAXE’de gerçekleştirildi.

İş, sanat ve basın dünyasının birçok ünlü isminin bir araya geldiği lansmanın açılış konuşmasını yapan Model Star Türkiye Koordinatörü Faruk Özdemir, ekip olarak çok çalıştıklarını ve amaçlarının en güzeli ve yakışıklıyı değil, “star ışığı” olan kişiyi seçmek  olduğunu belirterek ekibine teşekkür etti.

Lansmanın  tüm organizasyonunu üstlenen Anadolu Yakası’nın önemli event şirketlerinden Media 4×4 Organizasyon’un ortaklarından Ahmet Demir ve Engin Taşkıran ise; “Kusursuz bir fiziğe sahip olan bir kız ya da üçgen bir vücuda sahip yakışıklı bir erkek aramadıklarını, ‘Bu genç büyük bir yıldız olabilir, iyi bir oyuncu olabilir’ diyecebilecekleri bir kişi aradıklarını belirttiler.

25 EKİM’DE FOX TV’DE YAYINLANACAK…

Sunuculuğunu Kanal T Çatkapı programı sunucusu Kadir Balık’ın yaptığı modeller geçidinden sonra gece, şarkıcı Doğuş ve DJ Erdem Kınay ve Merve Özbey’in şarkılarıyla devam etti. Jürisinde Türk sinemasının ünlü isimlerinden Bahar Öztan, sempatik popçu Tarık Mengüç, Burcu Güneş ile yaptığı “Çıkmaz Sokaklar” şarkısı ile öne çıkan Eflatun gibi ünlü isimlerin bulunduğu “Model Star Türkiye” finali, 25 Ekim’de Fox TV’de yayınlanacak.

10 KİŞİDEN OLUŞAN SEÇKİN BİR JÜRİ…

Alanında zirvede yer alan 10 kişiden oluşan “Model Star Türkiye” jürisi; gazeteci, işadamı, organizatör, sanatçı, model, yapımcı ve sponsor şirket yetkililerinden oluşacak. Jüri, yarışmacıların ön gösterimlerini daha önceden izleyecek, ama adayları ilk kez gala gecesinde görecek.

YURTDIŞINDA YARIŞMA FIRSATI ELDE EDECEKLER…

Yarışmada, ödül ve taç giymeye hak kazanan 6 isim olacak. Kızlar ve erkeklerden ilk 3 isim ödül kazanacak ve taç giyecek, ama birincilere odaklanılacak. Sponsorların belirlediği kategorilerde de birinciler belirlenecek. Yarışmacılar; para, tatil ve eşya gibi çeşitli ödüllerin yanı sıra organizasyon tarafından medya dünyasına tanıtılacak ve yurtdışında düzenlenecek yarışmalarda yarışma fırsatına sahip olacak.

Lansman boyunca tüm davetlilerle gece boyunca tek tek ilgilenen Media 4×4 ortaklarından Engin Taşkıran ve Ahmet Demir, organizasyonu başarı  ile bitirmenin keyfini yaşadılar…

Şarkıcı Doğuş, gecede şarkılarını seslendirdi…

Geceye cemiyet hayatının ünlü isimleri damgasını vurdu. Galatasaray eski yöneticilerinden Turgay Kıran, Model Star Medya Takip Sorumlusu Neco Çelen, Bahar Öztan, Meral Konrad ve Engin Taşkıran… 

Yapımcı Faruk Özdemir, Akan Group ortaklarından Şenol Akan, gecenin organizasyonunu üstlenen 4X4 Media’dan Engin Taşkıran ve Ahmet Demir, Koreograf Tamer Kurter, Genel Sanat Yönetmeni Kemal Topuz, Osmanlı Modacısı Sabiha Alakuşu, Genel Koordinatör Sema Keçeci, Yönetmen Banu Kaplanoğluları, Model Direktörü Ayhan Kara, Basın Sorumluları Selçuk Özdemir ve Ceylan Kartal Suna ile Medya Takip’ten Neco Çelen…

“Çıkmaz Sokaklar” şarkısı ile ünlenen şarkıcı Eflatun da, Model Star jürisinde bulunmaktan büyük mutluluk duduğunu ifade etti…

Model Star jürisinde yer alan sempatik popçu Tarık Mengüç, gece boyunca hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi…

 DJ Erdem Kınay ve Merve Özbey, gece boyunca müzikleri ve şarkıları ile davetlileri coşturdu…

Model Star Türkiye Koordinatörü Faruk Özdemir…

Türk sinemasının ünlü isimlerinden Bahar Öztan ve Media 4×4 Organizasyon’un ortaklarından Engin Taşkıran…

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir