Radisson Blu Hotel Asia’da “Düğün Karnavalı”...
 Kadir Toprakkaya

Radisson Blu Hotel Asia’da “Düğün Karnavalı”…

Radisson Blu Hotel Asia’da “Düğün Karnavalı”…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Ataşehir’in yeni yıldızlarından Radisson Blu Hotel Asia, “Düğün Karnavalı” başlığı altında bir kampanya düzenledi. 15-16 Şubat tarihleri arasında sadece iki gün geçerli olacak bu kampanya içeriğindeki düğün menülerinde, yüzde 20 oranında bir indirim yapılacak.

2014 yılı içinde düğün yapacakların mutlaka ilgilenmesi gereken bu kampanyada başka sürprizler de var. Zincire bağlı herhangi bir Radisson Blu otelinde balayı hediyesi ve Ariş Pırlanta’dan 100 TL tutarındaki hediye çeki, bu sürprizlerden sadece ikisi…

“Düğün Karnavalı”, Ataşehir’deki Radisson Blue Hotel’in 411 metrekarelik gün ışığı alan ve modern mimari anlayışla dekore edilmiş Balo Salonu’nda, 15-16 Şubat günleri 10.00-19.00 saatleri arasında düzenlenecek. Düğün Karnavalı’na alanında uzman müzik, dekorasyon ve etkinlik firmaları katılacak.

Düğün Karnavalı’nın bir başka cazip tarafı ise, düğünde olması gereken bütün ayrıntıların örneklerini birebir görmek ve yaşamak olacak.  Karnaval; menü seçenekleri, masaların yerleşme planı ve süslemeler gibi özellikleri tam bir “önizleme” avantajı yaşatıyor.

DÜĞÜN YAPACAKLAR, 15-16 ŞUBAT TARİHLERİNİ ŞİMDİDEN NOT ALIN!..

Bu konuda Kadıköy Life’a bir açıklamada bulunan Radisson Blu Hotel Asia Kurumsal İletişim Müdürü Esra Aydın; “Sadece bir defa olan ve tekrarı mümkün olmayan, hayatımızın en değerli, en önemli olayı için, ilgililerin strese girmeden en doğru seçenekleri bulması adına bu organizasyonu düzenledik. Daha doğrusu karşılaştığımız her düğün sahibinden bu tür bir organizasyonun eksikliği fikrini edindik. Düzenlediğimiz Düğün Karnavalı’nın faydalı olacağına inanıyor ve 2014 yılında ya da daha sonra düğün yapacak herkesi karnavalımıza bekliyoruz” dedi.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir