Raul Meireles: “Fenerbahçe’de olduğum için çok mutluyum…”
 Kadir Toprakkaya

Raul Meireles: “Fenerbahçe’de olduğum için çok mutluyum…”

Raul Meireles: “Fenerbahçe’de olduğum için çok mutluyum…”
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Raul Meireles, Fenerbahçe’nin Türkiye Ligi’ndeki önemli takımlardan biri olduğunu, Fenerbahçe forması altında şampiyonluklar ve kupalar kazanmak istediğini söyledi.

LİG TV’de yayınlanan “Pazartesi Gecesi Futbolu” isimli programa konuk olan Raul Meireles, Fenerbahçe’deki transfer sürecinden Türk ve İngiliz futbolu arasındaki farklara, saha içindeki oyun anlayışından vücudundaki dövmeleri ile giyinmeye olan merakına kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

“Fenerbahçe’nin bonservisimi ödemesi gurur vericiydi…”

İlk olarak Fenerbahçe’ye geliş sürecine değinen Raul Meireles; “Öncelikle şunu belirtmek isterim. Fenerbahçeye imza attığımda, Fenerbahçe Televizyonu’nda yayına çıkmıştım. Ancak ilk defa ulusal bir kanalda yayına çıktım. Kariyerime ilişkin de, ben aslında kariyerim adına çok fazla plan yapmayı sevmem. Fenerbahçe’nin beni istediğini duyduğumda mutlu oldum ve benim bonservisimi ödediler. 10 milyon Euro’luk bir bonservisim vardı. Bu benim için gurur duyduğum bir davranıştı. Gelmeden önce de Dirk Kuyt ile konuştum. Fenerbahçe hakkında çok şey anlattı. Yine aynı şekilde Türkiye’deki Portekizli oyuncularla konuştum ve İstanbul’un güzel olduğunu söylediler. Bu anlamda karar verdim. Aynı zamanda Kuyt’ın kızıyla benim kızım arkadaş. Liverpool’da aynı okulda okudular” dedi.

“Fenerbahçe, çok büyük bir kulüp…”

Fenerbahçe’ye imza attıktan sonra tesisleri, stadı ve taraftarı görmesinin ardından büyük bir kulübe geldiğini söyleyen yıldız oyuncu; “Fenerbahçe’nin bu kadar büyük olduğunu bilmiyordum. Tabi gelmeden önce… Ancak geldikten sonra gördüm ki, büyük bir camiadayım. Taraftarımız çok renkli. Tesisler çok güzel. En iyilerden biri… Şu ana kadar çok mutluyum. Fenerbahçe’yi seçmekten de çok mutluyum” şeklinde konuştu.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir