Recep Yılmaz: Dürüstlük ana hedefimiz olacak
 Haber Merkezi

Recep Yılmaz: Dürüstlük ana hedefimiz olacak

Recep Yılmaz: Dürüstlük ana hedefimiz olacak
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Saadet Partisi Kadıköy Belediye Başkanı Adayı Recep Yılmaz, hedeflerini ve projelerini açıklayan bir toplantı düzenledi. Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesi Salonu’nda 22 Şubat Cuma akşamı gerçekleşen buluşmaya, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar da katıldı.

Kadıköy’ün önde gelen sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve işadamlarından oluşan bir grubun da davetliler arasında yer aldığı programda bir konuşma yapan Saadet Partisi Kadıköy Belediye Başkanı Adayı Recep Yılmaz; “Kadıköy’ün yönetimine talibiz. Bu yolda önce dürüstlük diyoruz” dedi. Dürüstlük ve iyi niyetin her şeyden önce geldiğini dile getiren Yılmaz; “Dürüstlüğün olmadığı hiçbir işin sonu hayırlı değildir. Bu nedenle dürüstlüğü ana hedefimiz, hatta olmazsa olmazımız olarak görüyoruz” şeklinde konuştu.

Recep Yılmaz
“HER ANLAMDA ENERJİYE YÖNELECEĞİZ”

Kadıköy’de belediye yönetimine gelmeleri durumunda içinde bulunduğumuz çağın enerji çağı olduğundan yola çıkarak her anlamda enerjiye yöneleceklerini de sözlerine ekleyen Recep Yılmaz; “Başta çalışanlarımız olmak üzere tüm Kadıköylülerin rahat ve huzurlu bir ortamda yaşam sürmelerini sağlamak için projeler hazırladık. Bunların başında yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmek geliyor. Böylece Kadıköy daha temiz, daha ekonomik ve daha güvenli olacak” ifadelerini kullandı.

RecSaadet Partisi Recep Yılmazep Yılmaz
“GÜVENLİ BİR KADIKÖY YARATACAĞIZ”

İnsan yaşamında güvenliğin en başta gelen unsurlardan biri olduğuna dikkat çeken Saadet Partisi Kadıköy Belediye Başkan Adayı Recep Yılmaz; “Maalesef Kadıköy’ün bazı cadde ve sokaklarında yıllardan beri güvenlik sorunu yaşanmaktadır. Bu bölgeler çok net bilindiği halde bir türlü önlem alınamamıştır. Bizim yapacağımız öncelikli işlerden biride ilgili birimlerle yapacağımız ortak çalışmalar ile Kadıköy’ün her metrekaresinin tertemiz, güvenli ve huzurlu bir Kadıköy olması yolunda olacaktır” diyerek sözlerini noktaladı.

Bunu paylaş:
  • 38
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir