RENAULT’dan “Okul Servis Aracı Bilgilendirmesi”…
 Kadir Toprakkaya

RENAULT’dan “Okul Servis Aracı Bilgilendirmesi”…

RENAULT’dan “Okul Servis Aracı Bilgilendirmesi”…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Türk Renault, okul ve personel servis aracı konseptinde en çok tercih edilen “MASTER” adlı aracı hakkında bir bilgilendirme buluşması düzenledi. Markanın Anadolu Şube Müdürlüğü tarafından 14 Eylül Cumartesi günü Ataşehir Develi’de kahvaltı şeklinde düzenlenen buluşmaya, 160 kişiden oluşan bir grup katıldı.

MASTER SERVİS VE OKUL MİNİBÜSLERİNİN ÖZELLİKLERİ ANLATILDI…

Okulların açılması öncesi düzenlenen buluşmada, MASTER servis ve okul minibüsleri ile MASTER okul otobüslerinin özellikleri kullanıcılara anlatıldı. Pek çok faydalı bilgi ile tanışan kullanıcılar, bir ara “Ne çok bilmediğimiz şey varmış” demekten kendilerini alamadılar.

ÜRETİCİ FİRMA İLE SON KULLANICILAR BİR ARAYA GELDİ…

İnteraktif bir toplantı olup, sohbet havasında gerçekleşen buluşmada, üretici firma ile son kullanıcıların bir araya gelebilmiş olmasının son derece faydalı olduğuna değinen RENAULT Anadolu Şube Satış Yöneticisi İsmail Balmumcu; “Önümüzdeki hafta yoğun bir servis trafiği yaşanacak. Bunun öncesinde kullanıcıları bilgilendirmenin iyi bir fikir olacağı ortaya çıktı. İncelenmesi gereken araçları da Develi’in önüne çektik ve uygulamalı olarak gösterdik. Çok faydalı ve başarılı bir buluşma oldu. Emeği geçenlere kurumum adına teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

TİCARİ ARAÇLAR YÖNETİCİLERİ VE ANADOLU ŞUBE MÜDÜRÜ DE KATILDI…

Sabah saatlerinde başlayıp öğlene kadar süren buluşmaya; MAİS Genel Müdürlüğü’nden Ticari Araçlar Yöneticisi Bora Duvan, Bölge Ticari Araçlar Sorumlusu Ümit Akça ile Anadolu Şube Müdürü Ahu Güven de bizzat katılarak, başından sonuna kadar toplantının kusursuz geçmesi için çaba harcadılar.

Buluşma boyunca Renault Anadolu Şube’nin Satış Yöneticisi İsmail Balmumcu ve satış ekibi toplantıda hazır bulunarak, katılımcılara yardımcı oldular. TURSAN firması yöneticilerinden Hakan Enön ve ekibi de, kullanıcıların bilgilenmesi konusunda çaba harcayan diğer isimlerdi.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir