Saadet Partisi seçim ziyaretlerini sürdürüyor
 Haber Merkezi

Saadet Partisi seçim ziyaretlerini sürdürüyor

Saadet Partisi seçim ziyaretlerini sürdürüyor
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Saadet Partisi, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için temaslarına aralık vermeksizin devam ediyor. Kadıköy İlçe Teşkilatı olarak oldukça gayretli bir performans sergileyen Saadet Partisi Kadıköy Belediye Başkan Adayı Recep Yılmaz ve çalışma arkadaşları, “Kadıköy’de ayak basmadık yer bırakmayacağız” mesajı verdi.

Saadet Partisi
KADIKÖY KAYMAKAMI ZİYARETİ…

Bu kapsamda Kadıköy Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan’a da bir ziyaret gerçekleştiren Saadet Partisi Kadıköy Belediye Başkan Adayı Recep Yılmaz’a; Kadıköy Belediye Meclis Üyesi Adaylarından Fethi Engin ve Ali Alptekin, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Ali Rıza Erdoğrual ile İlçe Başkan Yardımcıları Mehmet Kahya ve Ebubekir Babalı eşlik ettiler.

FİKİRTEPE KENTSEL DÖNÜŞÜM MAĞDURLARI…

Daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar ile birlikte Fikirtepe’ye bir ziyaret gerçekleştiren Saadet Partililer, burada kentsel dönüşüm mağdurları ile görüşerek sorunlarını dinledi.

MUHTARLAR İLE KARŞILIKLI İSTİŞARE…

Aynı gün bazı mahallelerin muhtarlarını da ziyaret kapsamına alan Saadet Partililer; Acıbadem, Koşuyolu ve Rasimpaşa Muhtarları ile buluştu. Mahallelerdeki sorunlar hakkında bilgi alan Saadet Partisi Kadıköy Belediye Başkan Adayı Recep Yılmaz; “Kadıköylüllerin teveccühlerini almamız durumunda tüm sorunları çözmek için gerekli altyapıya sahibiz” açıklamasında bulundu.

“EMEKLİLERİN YANINDA OLACAĞIZ”

Emekliler Derneği’ni de bir ziyaret eden Recep Yılmaz; “Öncelikle çözüm listemizde onlar yer almaktadır. Onların huzurlu bir yaşam sürmeleri için hazırladığımız programı önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

Saadet Partisi, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için temaslarına aralık vermeksizin devam ediyor.
Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir