Sahilin iddialı mekânı Port Bozcaada açıldı…
 Kadir Toprakkaya

Sahilin iddialı mekânı Port Bozcaada açıldı…

Sahilin iddialı mekânı Port Bozcaada açıldı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Caddebostan – Tuzla Sahilyolu’nun yıldızlı mekanları arasına bir mekan daha katıldı. Daha önceleri Kotra Balık olarak faaliyet gösteren mekan, “Port Bozcaada” markasıyla yeniden Anadolu Yakası Geceleri konseptinde yerini aldı.

Hüseyin Çimen ve Secem Çancı işletmeciliğinde hizmete giren Port Bozcaada’nın açılışına çok sayıda davetli katıldı. Birçok özelliği bünyesinde barındırıyor olması nedeniyle hayli iddialı olacağı izlenimi uyandıran mekanda, Ege ve Girit mutfağının lezzetleri yer alacak.

HAFTASONLARI CANLI MÜZİK…

Port Bozcaada’nın bir başka özelliği ise, haftasonları üst katında yer alan “Ada Taverna” adını verdikleri bölümde canlı müzik yapılacak olması… Bu bölüm, Rum Meyhanesi konseptinde sergileyeceği Greek Müzik performansları ile konuklarına unutulmaz geceler yaşatacak.

ADA BAKKAL’I ÇOK SEVECEKSİNİZ…

Port Bozcaada’nın bir başka farkı ise, yine mekan içinde yer alan bakkal dükkânı… “Ada Bakkal” adını verdikleri bu alanda Bozcaada’nın ünlü şarapları, ev yapımı reçelleri gibi yöreye özgü organik ürünler hem yemek sırasında, hem de ayrılırken istenmesi durumunda satın alınabilecek.

Oldukça üzün süren bir tadilat döneminin ardından kapılarını açan Port Bozcaada’nın Anadolu Yakası Geceleri’ne hayırlı olması dileklerimi iletiyor, başarılar diliyoruz…

Port Bozcaada’nın açılışında, Oryantal dünyasının efsane isimleri de vardı. Magazin basınının duayenlerinden Nurcan Sabur ile aynı masada oturmayı tercih eden Prenses Ahu ve Sibel Barış, uzun uzun geçmiş günlerin anılarını tazelediler. Sibel Barış Selah, Erkan Selah, Prenses Ahu, Semra Sarp, Sabahat Doğru, Nil Gerçek, Nurcan Sabur, Özlem Orpak ve Ertan Öztaş…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir