Sahilyolu mekânları ünlü isimleri ağırlıyor…
 Kadir Toprakkaya

Sahilyolu mekânları ünlü isimleri ağırlıyor…

Sahilyolu mekânları ünlü isimleri ağırlıyor…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Her geçen gün yıldızı parlayan Anadolu Yakası’nda adından söz ettirmeye başlayan Caddebostan – Tuzla Sahilyolu, sosyetenin ünlü isimlerini de ağırlamaya başladı. Başta Metin Akpınar, Bülent Ersoy, Uğur Yücel gibi lezzet tutkunu sanatçıların yanı sıra sosyetenin ünlü simaları, Sahilyolu mekanlarına akın ediyor.

SEMRA ÖZAL VE LİLİ GARİH, ADANALI ŞÜKRÜ USTA’DA…

Sahilyolu’nda yoğun ilgi gören mekânlardan biri de Adanalı Şükrü Usta… Lezzet sunumu ile öne çıkan mekân, özellikle haftasonunda gerçekleştirilen canlı müzik ziyafeti ile dillerden düşmüyor. Lezzet çeşitleri ve profesyonel canlı müzik, sosyetenin ünlü isimlerini de mekâna kazandırmayı başarmış.

ÖZAL AİLESİ VE GARİH SADECE KADIKÖY LIFE’DA…

Sadece Kadıköy Life objektiflerinin görüntülediği gecede, 8. Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal’ın eşi Semra Özal, kızı Zeynep Özal ve Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dalia Garih’in annesi Lili Garih, mekânın konukları arasındaydı.

MUSTAFA DEMİROĞLU İÇİN GELDİLER…

Önümüzdeki süreç için “Türkiye’nin yeni yıldızı, yeni Tarkanı” gözüyle bakılan ve başarılı sahne performansı ile dikkat çeken Mustafa Demiroğlu, şarkıları ve eşsiz tınısıyla yine dinleyicilerini mest etti. Demiroğlu’na başarılar dileyen Semra Özal; “Özellikle genç sanatçılarımıza destek olma adına olabildiğince onlara ulaşmaya çalışıyorum. Bu sanatçımızı çok beğendim, yolu açık olsun” şeklinde konuştu. Semra Özal ve Zeynep Özal, geçtiğimiz Ocak ayında da “Doksanlar” dizisinin setini ziyaret ederek, oyuncularla fotoğraf çektirmişti.

ZEYNEP ÖZAL’DAN 7 YILDIZLI RESTAURANT GELİYOR…

Geceye annesi ile birlikte katılan Zeynep Özal’ın Kartal sahile 7 yıldızlı restaurant açacağı bilgisine ulaşmamız ile birlikte yatırımın ayrıntıları, önümüzdeki süreçte Kadıköy Life’da yer alacak.

Semra Özal’ın Adanalı Şükrü Usta’ya konuk olmasına, bir başka lezzet ustası Suna Dumankaya da eşlik etti…

MALTEPE LİSESİ MEZUNLARINDAN COŞKULU EĞLENCE…

Mekan, “Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla çoğunlukla kadın misafirlerini ağırladı. Maltepe Lisesi 1994 Mezunları Kadın Grubu, “Her zaman birlikteyiz ve daha da güçlüyüz” diyerek objektiflerimizle buluştu.

Maltepe Lisesi 1994 yılı mezunlarının Dünya Kadınlar Günü’nde buluşmasını Çiğdem Köse organize etti. Deniz Öztürk, Esma Limasollu, Çiğdem Yıldıran, Eylem Uluşan, Esra Ekşi, Emine Atalay, Gülşan Demir, Ülkü Işık, Gonca Çelik ve Çiğdem Köse…

Hacer Sezer, Ayşe Gezer, Meryem Karaca, Rahşan Çolak ve Meral Karaosmanoğlu…

Gecenin bir başka ünlü siması ise Ali Akkuş ve Hülya Özel idi. İkili, Adanalı Şükrü Usta’ya hem lezzetleri için hem de Mustafa Demiroğlu için ayrı ayrı teşekkür ettiler…

Gecenin konukları arasında, seslendirdiği “Fikrimin İnce Gülü” adlı şarkı ile dikkatleri çeken İlkay Armen de vardı. Ablası Gülay Armen ile Mustafa Demiroğlu’nu değerlendiren ikilinin yorumu “Mükemmel” oldu…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir