Saint Joseph Fransız Lisesi mezunlarını uğurladı...
 Kadir Toprakkaya

Saint Joseph Fransız Lisesi mezunlarını uğurladı…

Saint Joseph Fransız Lisesi mezunlarını uğurladı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Türkiye’nin dünyaca ünlü okulu İstanbul Saint Joseph Fransız Lisesi, 2012-2013 yılı mezunlarını verdi. 151 öğrenci, kariyerinin en önemli basamaklarından birini daha geride bıraktı.

Mezuniyet törenine katılan ailelerin, çocukları kadar heyecanlı oldukları görülürken; Moda’nın prestijli okulu Saint Joseph’in öğrencileri, mezuniyet özel karesini Kadıköy Life’a verdi.

“HAYATA HAZIRIZ”…

Okul Birincisi Billur Bektaş; “Saint Joseph ekolü bize sorumluluk bilincini, paylaşmayı ve dayanışmayı, farklı kültürlere ve farklı insanlara saygı duymayı, zorlukları keyifli hale getirmeyi, hayata mizahla yaklaşmayı öğretti. Artık farklı bakış açılarına sahibiz ve daha da yenilerine açığız. Hayata hazırız…” diyerek plaketini aldı.

MERT TÜZÜNER: “SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ”…

Saint Joseph Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Mert Tüzüner, öğrencilere hitaben gerçekleştirdiği konuşmasında, Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı kalınmasının önemine dikkat çekti. Tüzüner; “Her biriniz bizim için çok değerlisiniz. Yeni hayatınızda yine okulunuzla kalın, içiçe olun… Derneğimizin kapıları da size her zaman açık” diyerek, Saint Joseph mezunlarına 2013 döneminin de eklendiğinin altını çizdi.

ASLI NEMUTLU UNUTULMADI…

Erzurum’un yeni kayak tesislerinde geçirdiği talihsiz kazayla hayatını kaybeden Saint Joseph Lisesi öğrencisi, Kayak A Milli Takımı Oyuncusu Aslı Nemutlu, törende anıldı. Yer yer duygu dolu anların yaşandığı törende arkadaşlarının, üzerinde Aslı Nemutlu’nun resmini taşıyan balonları ellerinden bırakmadıkları görüldü.

COŞKUYLA UĞURLANDILAR…

Okul yönetimi; yılsonu birincisi Billur Bektaş, ikinci Zeynep Camuşçu ve üçüncü Can Tabak ile mezun öğrencilere plaketlerini takdim etti. Plaket takdiminin ardından düzenlenen törende öğrenciler, coşkuyla yeni bir hayata “merhaba” dedi. 

Mezuniyet töreni ile ilgili haber ve fotoğraflar, Kadıköy Life Dergisi’nin Temmuz & Ağustos 2013 sayısı sayfalarında yayınlanacaktır…

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir