'Şampiyon Babalar' Medicana'da yarıştı
 Kadir Toprakkaya

“Şampiyon Babalar” Medicana’da yarıştı

“Şampiyon Babalar” Medicana’da yarıştı
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Medicana Kadıköy Hastanesi’nin Babalar Günü kapsamında hayata geçirdiği “Şampiyon Babam” etkinliğinde, babalar ve çocukları keyifli dakikalar geçirdi. Langırt turnuvası, mini parkur yarışmaları ve çocuk gelişimi hakkında interaktif sohbetlerle zenginleşen etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu.

Aileler ve çocukların eğlence dolu bir gün geçirmesi ve sağlıklı çocuk gelişimi konusunda bilgilenmesi amacıyla herkese açık ve ücretsiz olarak düzenlenen organizasyona; Voleybol Vakfı Başkanı Jeyan Erben, Genç Erkek Milli Voleybol Takımı eski antrenörü Ertan Albayrak, Milli Kadın Voleybol Takımı eski kaptanı ve antrenör Özlem Özçelik, Survivor yarışmacısı Merve Aydın’ın babası Ufuk Aydın, @savasanbaba Savaş Parlak gibi ünlü ve sevilen isimler katıldı.

KUPA, MADALYA VE CHECK-UP HEDİYE EDİLDİ…

Keyifli aktivitelerle zenginleşen etkinlikte, “şampiyon” babayı belirlemek üzere langırt turnuvası düzenlendi. Bol çekişmeli turnuvanın kazananı Harun Özcağ, şampiyonluk madalyasıyla beraber check-up hediyesinin de sahibi oldu. Şampiyon babaların şampiyon çocukları ise, babalarına hediye kazanma fırsatı yakalamak için mini parkurda yarıştı. Küçük şampiyon Ela Parlak, kazandığı kupa ve check-up hediyesini babası @savasanbaba Savaş Parlak’a armağan etti. Tüm katılımcı çocuklara ücretsiz aile check-up hediyesi verilen etkinlik, katılımcılardan büyük ilgi gördü.

UZMAN HEKİMLER EBEVEYNLERİN SORULARINI YANITLADI…

Organizasyon kapsamında gerçekleştirilen “Çocuğun Sağlıklı Gelişimi” sohbetlerinde Medicana Kadıköy Hastanesi’nin uzman psikolog, diyetisyen, ağız ve diş sağlığı hekimleri ile fizyoterapistleri; çocuk sağlığı, beslenme ve spor konularında ebeveynlerin sorularını yanıtladı. Psikolog Şebnem Turhan, sağlıklı çocuk gelişimi ve sporun olumlu etkileri hakkında detaylı bilgiler verirken; Diyetisyen Ceysi Kazado ise çocuklarda dengeli ve yeterli beslenmenin önemini ebeveynlere aktardı.

SPORUN ÇOCUK GELİŞİMİNDEKİ ÖNEMİ VURGULANDI…

Ağız ve diş sağlığı hakkında gerçekleştirilen sohbette, tüm katılımcı çocuklara ücretsiz panoramik diş röntgeni hediye edildi. Uzm. Fizyoterapist Zeynep Özaltın ve Osteopat Fizyoterapist Mevlut Oluk, yaptıkları konuşmada sporun çocuk gelişimindeki önemine dikkat çekti. Voleybol Vakfı Başkanı Jeyan Erben, Genç Erkek Milli Voleybol Takımı eski antrenörü Ertan Albayrak, Milli Kadın Voleybol Takımı eski kaptanı ve antrenör Özlem Özçelik ile Survivor yarışmacısı Merve Aydın’ın babası Ufuk Aydın ise çocukların fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişiminde sporun önemine değindiler.

Medicana Kadıköy

Medicana Kadıköy Hastanesi‘nin Babalar Günü kapsamında hayata geçirdiği “Şampiyon Babam” etkinliğinde, babalar ve çocukları keyifli dakikalar geçirdi…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir