Sektör, İnşaat ve Konut Konferansı'nda buluştu

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği Divan Kurulu Başkanı Şeref Ekşi, TV'lere verdiği röportajlarda, inşaat sektörü yanında özellikle Kadıköy'de yaşanan sıkıntılara değindi.

Konferansın medya sponsorları arasında yer alan Kadıköy Life Dergisi, derginin son iki sayısından oluşan 400'den fazla dergi setini katılımcılara hediye etti.

 Kadir Toprakkaya

Sektör, İnşaat ve Konut Konferansı’nda buluştu

Sektör, İnşaat ve Konut Konferansı’nda buluştu
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Bu yıl beşinci defa kapılarını açan İnşaat ve Konut Konferansı, sektörün önemli isimlerini bir araya getirdi. 24 Ocak Salı günü Marriott Hotel Asia’da düzenlenen buluşmaya, sektörün önde gelen isimleri katıldı. Geçtiğimiz yıllarda sektörün liderleri olarak kabul edilen 60’dan fazla konuşmacı ve 700’den fazla firmanın katıldığı konferanslarda önemli bilgiler paylaşılmış ve sektörün sorunlarının çözümüne katkı sağlanmıştı.

DEĞİŞİM-DÖNÜŞÜM NASIL SEYREDİYOR?

5. İnşaat ve Konut Konferansı’da Finansman ve Yatırım Ekosisteminin İyileştirilmesi, Kontrol Edilemeyen Riskler Karşısında Kriz Yönetimi, Güçlü-Zayıf Yönleri, Fırsatlar-Tehditler Analizleri, İnşaat Sektöründe Değişim-Dönüşüm Nasıl Seyrediyor? gibi konular ana gündemi oluştururken; Pazar Büyüklüğü ile Şehirleşme Arasındaki Sert Rekabet, Merhametli ve Marka Şehirler, Global İklim Hareketi ve Rekabet Koşulları ile benzeri pek çok konu da masaya yatırıldı. Etkinliğin konuşmacıları arasında, Teknik Yapı Holding ve İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım ile Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği Divan Kurulu Başkanı Şeref Ekşi de vardı.

İnşaat ve konut konferansı

TÜRK İNŞAAT KÜLTÜRÜ…

İnşaat ve Konut Konferansı’nın 5. yıla özel konu başlıkları ise “Türk İnşaat Kültürü” ve “Şampiyonlarımız” oldu. Türk İnşaat Kültürü Nasıl Olmalı? İnşaat Sektöründe Geleneksel Kültür Yerini İnovasyonla Gelen Yenilikçi Kültüre mi Bırakıyor? Değişim Rüzgarına Alışkanlık Sağlarken Değerlerimiz, Önceliklerimiz ve İhtiyaçlarımız Nasıl Şekillenecek? Bölgesel Şampiyonlar Ulusal Şampiyon mu Oluyor? Ulusal Şampiyonlarımız Uluslararası Arenada Nasıl Aksiyon Alacak? gibi konular üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği Divan Kurulu Başkanı Şeref Ekşi, TV’lere verdiği röportajlarda inşaat ve konut sektörünün yanı sıra özellikle Kadıköy genelinde yaşanan ciddi sıkıntılara değindi…

Inşaat ve konut konferansı

İnşaat ve Konut Konferansı’nın medya sponsorları arasında yer alan Kadıköy Life Dergisi, derginin son iki sayısından oluşan 400’den fazla dergi setini katılımcılara hediye etti…

inşaat ve konut konferansı

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir