Şekür Cingi "Sensodyne" reklamlarında...
 Kadir Toprakkaya

Şekür Cingi “Sensodyne” reklamlarında…

Şekür Cingi “Sensodyne” reklamlarında…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköylü ünlü diş hekimi Şekür Cingi, "Sensodyne" markalı diş macunu reklamlarında yer almaya başladı. Hassas dişlerde ve diş eti rahatsızlıklarında rahatlama sağlaması ile bilinen Sensodyne, dünyanın en iyi diş macunu markaları arasında yer alıyor.

İki ay önce formül yeniledi…
GlaxoSmithKline firması tarafından üretilen Sensodyne, geçtiğimiz Kasım ayında formülünün yenilendiğini duyurdu. GSK, bu konuda şu bilgilendirmeyi yaptı: “Sensodyne’in potasyum nitratla geliştirilmiş formülü, hassas dişlerde 7/24 koruma sağlıyor. Yeni Sensodyne’in sunduğu korumanın devamlılığı; gün boyu yeme, içme ya da diş fırçalamanın etkilerine karşı sürüyor. Yeni Sensodyne’in tüm çeşitleri günde 2 kere kullanıldığında uzun süreli etki devam ediyor.”
Aynı zamanda dişlerdeki plağı da temizliyor…
Hassas dişler için günlük bir diş macunu olan Sensodyne’in, hassas dişlerde 2 haftadan kısa bir süre içerisinde etkisini gösterdiğinin klinik olarak da kanıtlandığını iddia eden marka; ürünün aynı zamanda dişlerdeki plağı temizleyerek tartar oluşumunu kontrol altına aldığı ve oluşumunu önleyerek sağlıklı diş etlerine kavuşmanızı sağladığı bilgisini verdi.
Yenilenen nane tadıyla da ferahlatıyor ve ağızda temizlik hissi yaratıyor…
Sensodyne diş macunlarında, aralarında nane tadıyla ferahlatıcı özelliğe sahip, farklı ihtiyaçlara çözüm sunan 10 çeşit bulunuyor. Ürünler, hassas dişlerde koruma ile beraber beyazlatıcı, tam koruma, ferahlık gibi ekstra faydalar da sunuyor.
"Önce Sağlık" programına katıldı…
Diş hekimliği kadar kişiliği ile de güven duyulan bir isim olan Diş Hekimi Şekür Cingi, geçtiğimiz hafta Ülke TV’de yayınlanan Emel Aktan’ın "Önce Sağlık" programına konuk oldu.
Diş estetiği konusunda “Öne sağlık, sonra estetik” diyerek sağlığın esteteğin önünde olması gerektiğine vurgu yapan Cingi; “Diş sağlığı herşeyden önemlidir. Ancak bu konu, dişler kaybedilmek üzere olunca hatırlanıyor. Oysa doğru olan, buna meydan verilmeden bakımı ihmal etmemektir” dedi.
 
Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir