Semih Selimoğlu: Aziz Yıldırım'a tam destek, hep destek!
 Pınar Baltacı

Semih Selimoğlu: Aziz Yıldırım’a tam destek, hep destek!

Semih Selimoğlu: Aziz Yıldırım’a tam destek, hep destek!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde seçim heyecanı devam ediyor. Haziran ayında gerçekleştirilecek başkanlık seçimi öncesinde Fenerbahçe Spor Kulübü Ataşehir Bölge Temsilcisi Semih Selimoğlu ile hem Fenerbahçeli olmayı, hem de yaklaşık 20 bin kişinin oy kullanacağı seçim sürecini konuştuk. Selimoğlu, seçimlerde Aziz Yıldırım’ı destekleyeceğini dile getirerek; “Aziz Yıldırım’a tam destek, hep destek” dedi.

Sözlerine Fenerbahçeli olmaktan gurur duyduğunu söyleyerek başlayan Semih Selimoğlu, şu açıklamalarda bulundu: “Fenerbahçe Spor Kulübü, sporun yana sıra eğitimde aydın gençler yetiştiren kolej ve üniversiteleriyle ülkesine sahip çıkan, ülkesini seven bir kulüp. Tüm bunlardan dolayı da Fenerbahçeli olmak ayrıcalıktır. Haziran ayında gerçekleşecek seçimlerde iki tane değerli başkan adayı yarışacak. Biri, Fenerbahçeliliği asla sorgulanamayacak, ülkemiz iş dünyasında saygın yeri olan bir ailenin evladı Ali Koç; diğeri ise 18 yılını bu kulübe vermiş ve bu süreçte gecesini gündüzüne katmış olan Aziz Yıldırım. Benim gönlüm Aziz Yıldırım diyor. Yüzümüzü Yıldırım dönemindeki sportif başarılara çevirmemiz lazım.

FENERBAHÇE, KÖKLÜ BİR ÇINARDIR…

Kulübümüz, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş tarihinden bu yana her türlü sosyal ve ülkesel yaşamda bulunmuş bir kulüptür. Fenerbahçe kök salmış, köklü bir çınardır. Yakın bir zamanda Fenerbahçe tarihiyle ilgili bir kitabımız çıktı. Bu kitapla beraber kim olduğumuz, nereden ve ne şekilde geldiğimiz, sportif ve sosyal anlamda hangi aşamalardan geçtiğimiz sorularının cevabı yeni nesillere sunulmuştur. Yönetim Kurulu nezdinde bu kitaba emeği geçen herkesi kutluyorum.”

Semih Selimoğlu

“BENİM GÖNLÜM AZİZ YILDIRIM DİYOR”

Semih Selimoğlu, Haziran ayında gerçekleştirilecek seçimlere dair de şunları aktardı: “Adaylardan biri, iyi bir Fenerbahçeli olan ve iş dünyasında çok saygın yeri olan bir ailenin evladı Ali Koç. Biz Fenerbahçeliler olarak Ali Koç’u çok seviyoruz. Ama diğer tarafta 18 yılını gecesini gündüzüne katarak bu kulübe vermiş, kulüp adına türlü konularda emekler vermiş, ülkesi ve kulübü adına bir 3 Temmuz süreci geçirmiş ve herkesin bir saniye bile dayanamayacağı yerlerde aylarca bulunmuş olan Başkanımız Aziz Yıldırım var. Benim gönlüm Aziz Yıldırım diyor. Sayın Aziz Yıldırım döneminde sportif başarılar da çok fazla. Amatör branşlarda hep öndeyiz ve basketbolda Avrupa Şampiyonu olduk. Futbolda zaman zaman sorunlar olsa da hala şampiyonluğa yakın bir mesafede duruyoruz. Bu sportif başarıların yanı sıra bir Fenerbahçe Üniversitesi kuruldu. Fenerbahçe’nin Aziz Yıldırım döneminde yapılmış bir stadyumu var. Bugün devlet stadyum yaparak spor kulüplerine yardımcı olurken, Sayın Aziz Yıldırım’ın yönetimi döneminde Fenerbahçe kendi stadını kendi yapmak gibi bir şerefe layık oldu.”

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir