Seren Fosforoğlu ve Okan Karacan'dan köfte partisi
 Haber Merkezi

Seren Fosforoğlu ve Okan Karacan’dan köfte partisi

Seren Fosforoğlu ve Okan Karacan’dan köfte partisi
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Milyonların sevgilisi oyuncu ve organizatör Okan Karacan, meslektaşı Seren Fosforoğlu için soluğu Moda’da aldı. Birinci yılını dolduran Nil Sanat Evi için kutlama partisi veren Fosforoğlu, aynı zamanda yeni yaşını karşıladığı bu özel günde sevenlerinin yoğun ilgisiyle birlikte duygu dolu anlar yaşadı.

Sahnelerin sevilen isimleri Fosforoğlu ve Karacan, dolu dolu günde pozitif enerjileri ile göz doldurdu. Eşi tenis hocası İbrahim Öztürk ve kızı Serda Nil ile mutluluk dolu evliliğini sürdüren ünlü oyuncu Seren Fosforoğlu için sevenleri ve dostları kar kış demedi, İstanbul dışından bile Kadıköy Moda’ya ulaştı.

OKAN BU GİDİŞLE KÖFTE ZİNCİRİ KURARSA ŞAŞIRMAYIN…

Gün içerisinde en az 50 kilo köfte pişiren Okan Karacan, televizyon ekranlarında oyunculuğu ve devasa organizasyonlardaki başarısı kadar yemek konusunda da hünerli olduğunu ortaya koydu. Hızla zayıflarak yeni imajını ortaya koyan Karacan’a Kadıköylülerin ilgisi büyüktü. Köfte pişirme ve servisinde ziyaretçilerinden tam not alan Okan Karacan’a bazı sevenleri; “Restoran aç, her gün sendeyiz” deyince renkli anlar yaşandı.

SEREN FOSFOROĞLU, SANATIN YÜKÜNÜ SIRTLANDI…

Yine doğum sürecinde aldığı kiloları kontrollü olarak verdikten sonra adeta yeniden doğan Seren Fosforoğlu, aşkla sürdürdüğü oyunculuk hayatını açtığı sanat evi ile taçlandırarak, sanatın mimarlarından olmayı genç yaşta başardı. “Sanatı ayakta tutmamız gerekiyor. Ancak, ne yazık ki sanat ile ayakta durmak da her geçen gün zorlaşıyor. Ne kadar zor olursa olsun, sanatı yüceltmek için elimden geleni yapmaya hırsla devam edeceğim” diyen Fosforoğlu, önümüzdeki süreçteki projelerine hız verdi.

Seren Fosforoğlu, sanat çalışmalarında pozitif enerjisi ve coşkusuyla kitleleri kendine mıknatıs gibi çekiyor…

Seren Fosforoğlu

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir