Simge’ye Örümcek Ağı tekniği ile ameliyatsız estetik...
 Kadir Toprakkaya

Simge’ye Örümcek Ağı tekniği ile ameliyatsız estetik…

Simge’ye Örümcek Ağı tekniği ile ameliyatsız estetik…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Mankenlik ve sunuculuk yapan, güzelliği ile kendinden devamlı söz ettiren Simge Tertemiz, geçtiğimiz gün Estetik International’da “Örümcek Ağı Estetiği” (ameliyatsız) ismiyle bilinen cilt gerdirme yaptırdı.

Tertemiz, ”Kendimi bu konuda uzmanlığına çok güvendiğim Bülent Cihantimur’un ellerine bıraktım. Çünkü kendisi ile konuştuğumda tekniğini bana öyle bir anlattı ki, ikna olmamak imkansızdı. Her şeyden evvel eli çok hafif, yoksa o iğneleri benim yüzüme kimse batıramazdı” dedi.

EKRAN YÜZÜ OLMAK, EKRAN KARŞISINDA OLMAK…

Henüz 26 yaşında ve düzgün bir cilte sahip olan Simge Tertemiz, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Ben ekran yüzüyüm… Evet, 26 yaşındayım… Cildiniz ihtiyacınız olmayacak kadar düzgün de olsa ekran karşısındasınız ve mükemmel görünmek zorundasınız.”

CİLT YENİLENMESİNDE ÇIĞIR AÇAN BİR UYGULAMA…

Simge Tertemiz’e bu operasyonu gerçekleştiren Estetik International Yönetim Kurulu Başkanı ve kurumun Tıp Direktörü Op. Dr. Bülent Cihantimur, Kadıköy Life’a şu açıklamalarda bulundu: “Örümcek Ağı Tekniği ismiyle adlandırdığım bu ‘Threadlift’ tekniği, cilt yenilenmesinde çığır açan bir uygulama… Ameliyatsız cilt germe olarak da tanımlayabileceğimiz bu yöntemde, çok ince iğneler içine yerleştirilmiş PDO (polidioksan) isimli ipler, cilt içine işleniyor. Bu iplerin, sarkan ve gevşeyen noktalarda azalmış olan liflerin yerine geçmesi sağlanıyor. Böylelikle, ameliyatsız olarak cilde eski gençliğini kazandırmak mümkün olabiliyor. Bu tekniğin kalıcılığı 3 yıl sürüyor.”

Ünlü manken ve sunucu Simge Tertemiz’e uygulanan “Örümcek Ağı” uygulaması, Estetik International’in Kozyatağı ByOtell bünyesinde bulunan merkezinde gerçekleşti…

Op. Dr. Bülent Cihantimur ise yaptığı  açıklamada; “Simge Hanım aynı zamanda değerli bir dostumuzdur. Bazı çekinceleri vardı, ancak öncesinde gösterdiğimiz başarılı örnekler onu rahatlattı ve başarıyla uygulandı” dedi…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir