Sıradışı düğünlerin fotoğrafçısı ilk sergisini açtı
 Haber Merkezi

Sıradışı düğünlerin fotoğrafçısı ilk sergisini açtı

Sıradışı düğünlerin fotoğrafçısı ilk sergisini açtı
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Bazen çok renkli, bazen de marjinal ve bir hayli sıradışı düğünlerin çekimleri ile alanında ünlenen düğün fotoğraf sanatçısı Neşe Kübra; ilk sergisini “Taksim ve çevresinde ne yazık ki sanat yok oldu gitti. Sanat artık Kadıköy’de” diyerek, ünlü iç mimar Nursema Öztürk’ün hayran kaldığı rüya köşesi Tasarım Parkı Atölyesi’nde açtı.

Neşe Kübra

İstanbul’da sanat artık Kadıköy’den soruluyor. Neşe Kübra da Taksim ile kıyaslamasında Kadıköy’ü tercih ederek, sanatın bu ilçede bambaşka olduğuna dikkat çekti…

Mali müşavir Senem Dursun ve futbol antrenörü Altay Onaran ile Nişantaşı’nın tanınmış yoga eğitmeni Seda Harunoğlu ve moderatör Burçin İnal Özen çiftlerinin düğünlerindeki en ilginç anları “düğün fotoğrafı sergisi”ne dönüştüren Neşe Kübra, Bakırköy’de yaşamasına rağmen Kadıköy’e olan ilgisini ilk sergisini açarak göstermiş oldu. Çiftleri evlendirdikten sonra çocuklarının dünyaya geldiği çok özel o anları doğum fotoğrafçısı kimliğiyle de ölümsüzleştiren Kübra; “Bir çiftin en güzel ve en stresli günüdür düğünleri. Sonrasında da çocuk dünyaya gelir, mutluluk! O yüzden aslında kendime ‘aile fotoğrafçısı’ demeye başladım” şeklinde konuştu.

Sanatın gönüllü elçileri, başarılı çift Nursema & Mustafa Öztürk…

TASARIM PARKI’NIN BÜYÜSÜ…

İş dünyasındaki başarıları kadar mutlu evlilikleriyle de bilinen Nursema & Mustafa Öztürk’ün Yoğurtçu Parkı yanındaki Tasarım Parkı Atölyesi; sık sık alanında ilk, seçkin ve özel etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Tasarım, sanat, müzik, sosyal aktiviteler ve birçok projenin yapıldığı Tasarım Parkı’nda önümüzdeki haftalarda sürpriz etkinlikler yer alacak.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir