SKAL International Marmara'dan yeni yıl kutlaması
 Kadir Toprakkaya

SKAL International Marmara’dan yeni yıl kutlaması

SKAL International Marmara’dan yeni yıl kutlaması
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

SKAL International Marmara Kulübü, karşılamaya hazırlandığımız 2019 yılı için görkemli bir kutlama düzenledi. Turizmin profesyonelleri, ikinci aileleri kabul ettikleri meslektaşları ile bir araya gelerek, yeni umutlarla dolu yeni bir yılın hayırlı olması dileklerini iletti.

SHERATON ATAŞEHİR EV SAHİPLİĞİ YAPTI…

Buluşmaya, aynı zamanda SKAL International Marmara Kulübü’nün üyesi de olan Soner Metin’in genel müdürlük görevini yürüttüğü Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Hotel ev sahipliği yaptı. Yemek öncesi kokteyl ile başlayan gecede, lezzetler için tüm konukların yorumu “mükemmel” oldu. Bunu öğrenen Sheraton Ataşehir’in altın madalyalı Executive Chefi Fikret Özdemir, tebrikleri kabul etti.

SKAL International Marmara

GALATA ORKESTRASI’NDAN MUHTEŞEM PERFORMANS…

Etkinliğin sürprizi, solistliğini Aşna ve Murat Yenyıl çiftinin yaptığı Galata Orkestrası’nın buluşmaya katılması oldu. İkili, seslendirdikleri birbirinden güzel şarkılarla konuklara unutulmayacak bir gece yaşattı.

ÖZKAN ALTINTAŞ SÜRPRİZİ…

Gecede sürprizler biter mi? Elbette bitmezdi, bunlara Özkan Altıntaş sürprizi de eklendi. Kırk yılı aşkın başarılarla dolu gazetecilik hayatının yanı sıra Beyaz Kelebekler ve Batılılar Orkestrası gruplarında müzik serüveniyle dikkat çeken Altıntaş, Galata Orkestrası’nın kurucularından Murat Yenyıl’ın davet anonsu ile kendisini sahnede buldu. Özkan Altıntaş, seslendirdiği beş şarkı ile konukları adeta kendinden geçirdi. Seslendirdiği şarkılardan biri olan “Malaguena Salerosa” performansı ise, orkestra dahil konukları hayrete düşürerek büyük alkış aldı.

SOSYAL SORUMLULUK OLMADAN OLMAZ…

SKAL International Marmara Kulübü’nün kuruluş amaçlarından biri de sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlamaktı. Bu amaç adına bugüne kadar küçük ama anlamlı hizmetlerde bulunan üyeler, yine aynı şekilde desteklerini esirgemedi. Kulübe üye kuruluşların düzenlenen çekiliş kampanyasına verdikleri hediyelerle elde edilen gelirler, Ömür Çağlar Turizm Eğitimi Vakfı’na aktarılarak, en az iki öğrenciye burs verilmesine katkı sağladı.

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Hotel’in altın madalyalı Executive Chefi Fikret Özdemir’i olağanüstü lezzetlerinden dolayı tebrik eden isimler arasında, SKAL Dünya Şeref Üyesi Somer Özkök ile Güler Osmanlı Mutfağı Kurucusu ve Lokantacılar Derneği Üyesi Ali Güler de vardı…

SKAL International Marmara’nın yeni üyelerinden Otelz’nin temsilcisi Eda Aner de seslendirdiği bir şarkı ile geceye renk katan isimler arasındaydı. Aner, Galata Orkestrası’nın solisti Aşina’dan olumlu not aldı…

SKAL Marmara

Gecenin bir başka sürprizi, SKAL Dünya Şeref Üyesi Somer Özkök’ün sergilediği Greek performansı oldu…

SKAL International Marmara Kulübü buluşmasının “şimdilik” konukları arasında yer alan iki isim, Miracle Asia Hotel Genel Müdürü Ulaş Karaibrahimoğlu ve Satış & Pazarlama Müdürü Tuğba Bektaş, yaptıkları açıklamada “Bu akşam burada bulunmaktan büyük memnuniyet duyduk. Bize gelen üyelik teklifini memnuniyetle kabul ediyoruz ve işlemlere başlıyoruz” açıklamasında bulundular…

Bunu paylaş:
  • 104
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir