SKAL Marmara’dan “Boğaz Gezili” kuruluş kutlaması…
 Kadir Toprakkaya

SKAL Marmara’dan “Boğaz Gezili” kuruluş kutlaması…

SKAL Marmara’dan “Boğaz Gezili” kuruluş kutlaması…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

SKAL International Marmara Kulübü, her yıl düzenli olarak yapmakta olduğu kuruluş kutlamasını bu defa “Boğaz Gezisi” ile gerçekleştirdi. Kulüp üyelerinin büyük bir bölümünün katıldığı Boğaz gezisi yaklaşık 4 saat sürdü.

“Beyaz Kuğu” isimle tekne ile gerçekleşen Boğaz gezisi, 28 Ağustos Çarşamba akşamı önce Beşiktaş İskelesi’nden katılacak konukların alınması ile başladı. Daha sonra Kadıköy İskelesi’nden alınan konuklar ile Boğaz’ın eşsiz güzelliğinde yol almaya başlayan konuklar, güvertede verilen kokteylin ardından yemeğe geçtiler.

AJ MÜZİK İSTANBUL PERFORMANS ORKESTRASI…

Gecede konuklara, SKAL Marmara Kulübü’nün kurucularından ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Jale Kibritçioğlu’nun ajansına bağlı İstanbul Performans Orkestrası tarafından büyük bir müzik ziyafeti verildi. Klavyede Ali Akaçça, davulda Atakan Geydirici, klarnet ve saksofonda Mertcan Selçuk’tan oluşan gruba, San Remo Müzik Yarışması’nda “En İyi Yorumcu” dalında dünya birinciliği ödülü kazanan Ayşen Zülfikar, seslendirdiği şarkılarla renk kattı. “Harem”, “Pis Yedili”, “Babam Sınıfta Kaldı” gibi dizilerin müziklerini yapan Murat Özdemir ile Yıldız Teknik Üniversitesi’nde doktara yapmakta olan Levent Kaya ise gecenin diğer solistleriydi.

SKAL İSTANBUL KULÜBÜ BAŞKANI PATRICE LEVKOSKİ DE KATILDI…

Geceye, dünyanın en büyük kulüpleri arasında gösterilen Skal İstanbul Kulübü’nün Başkanı Patrice Levkoski de katıldı. Skal International Direktörü Salih Çene ve Skal Dünya Şeref Üyesi Somer Özkök, varlıklarıyla geceye destek veren diğer isimler arasındaydı.

“İSTANBUL’UN GÜZELLİĞİNİ BİRLİKTE YAŞAMAK İSTEDİK”…

Gecede bir konuşma yapan SKAL Marmara Kulübü Başkanı Dilaver Doğru; “Bu buluşmayı bildiğiniz gibi Haziran ayında yapmayı planlamıştık. Fakat ülkemizin yaşadığı hassas olaylar sonrasında iptal etmiştik. Bu defa bir değişiklik yapalım istedik ve İstanbul’un güzelliğini birlikte yaşamak adına bu geziyi düzenledik. Geldiğiniz için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir