SKAL Marmara, Elite World Asia'da buluştu
 Kadir Toprakkaya

SKAL Marmara, Elite World Asia’da buluştu

SKAL Marmara, Elite World Asia’da buluştu
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

SKAL International Marmara Kulübü, şubat ayı buluşmasını Anadolu Yakası’nın en yeni oteli Elite World Asia’da gerçekleştirdi. Geceye katılanlar arasında SKAL Dünya Şeref Üyesi Somer Özkök ve Uluslararası SKAL Dernekleri Federasyonu Başkanı Faik Alsaç da vardı.

Elite World Hotel Asia Genel Müdürü Ahmet Korkut’un ev sahipliğinde düzenlenen buluşmada, 15-17 Mart 2019 tarihlerinde yapılacak olan Uluslararası SKAL Dernekleri Federasyonu Genel Kurulu hakkında bilgi paylaşamında bulunan USDF Genel Sekreteri Orhon Atameriç, “Bu toplantıya tüm üyelerin katılmalarını arzu ediyorum” dedi.

Elite World
SEVGİLİLER GÜNÜ VE ERKAN ERDEM SÜRPRİZİ…

Etkinlik kapsamında 14 Şubat Sevgiler Günü de bir hafta gecikmeyle kutlandı. Merih Kırlı’nın hazırlattığı kalp şeklindeki çikolatalar ve sahneye yerleştirilen güllerden işlenmiş kocaman bir kalp panosu, geceyi renklendiren unsurlar arasındaydı. Ancak gecenin en önemli sürprizi, SKAL Marmara’nın kurucu üyelerinden Erkan Erdem’in sergilediği müthiş performans oldu. Elinde gitarı ile seslendirdiği şarkılar, üyeleri 1970’li ve 80’li yıllara götürdü. Erdem’in sergilediği stand-up performansı da ayrıca görülmeye değerdi.

SKAL International Marmara Kulübü’nün şubat ayı toplantısına ev sahipliği yapan Elite World Hotel Asia Genel Müdürü Ahmet Korkut’a, Başkan Mert Okan tarafından kuübün bayrağı hediye edildi…
Gecenin sonuında Elite World Hotel Asia’nın mutfak ve servis personeline teşekkür edildi…
Erkan Erdem performansı öncesi aralarında Emin Güde’nin de yer aldığı ve Galatasaraylı olmaları ile dikkat çeken bazı üyeler, Fenerbahçe’nin Zenit ile oynadığı maçı cep telefonlarından takip etti…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir