SKAL Marmara Kulübü FHS Turizm’de buluştu…
 Kadir Toprakkaya

SKAL Marmara Kulübü FHS Turizm’de buluştu…

SKAL Marmara Kulübü FHS Turizm’de buluştu…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

SKAL International Marmara Kulübü üyeleri, “Happy Hours” etkinliği kapsamında bir araya geldi.

Kulübün geçmiş dönem başkanlığını yapan, şimdilerde ise SKAL Federasyonları Genel Sekreteri olan Ferzan Kırhan’ın ofisinde gerçekleşen bulşmaya, 30’a yakın SKAL üyesi katıldı.

Koşuyolu’nda yeşillikler içinde adeta saklı bir cenneti andıran FHS Turizm’e ait binanın bahçesinde gerçekleşen buluşmada, turizmin duayenleri günün yorgunluğunu gidermeye çalıştılar.

LEZZETLER BAHANE, SOHBET ŞAHANE…

FHS Turizm’in yeni bir kuruluşu olan “Gezgin Damaklar”ın eşsiz lezzetlerini tadan SKAL üyeleri, Ferzan Kırhan’a yaptığı evsahipliği için teşekkürlerini ilettiler.

İş dünyasına yön veren isimlerden oluşan kulübün üyeleri, “Happy Hours” etkinliğinde karşılıklı sohbete de uzun zaman ayırdı. Özellikle Elite Hotel Genel Müdürü Ahmet Hamza, Cevahir Hotel Asia eski Genel Müdürü Ergin Dolapçıoğlu ile DoubleTree by Hilton Laleli Genel Müdürü Faik Alsaç’ın yoğun biçimdeki Gezi Olayları’nın İstanbul turizmine etkisi konulu tartışması nerdeyse bir saat sürdü.

SKAL Marmara’nın kurucu üyelerinden Ali Güler’in bu buluşma için özel olarak hazırlayıp beraberinde getirdiği “Demirhindi Şerbeti” büyük ilgi gördü. Davetliler, birbirinden lezzetli menülere de tam not verdi.

FERZAN KIRHAN: “KATILIMINIZA TEŞEKKÜR EDERİM…”

Etkinliğin evsahibi Ferzan Kırhan, “Güzel bir Kadıköy akşamında davetimize katıldığınız için teşekkür ederim. Bu gibi etkinliklerimiz ile ‘aile’ olduğumuzu iyiden iyiye hissediyorum” diyerek, SKAL kardeşlerine evsahipliği yapmış olmaktan duyduğu memnunieyti dile getirdi.

KADIKÖY LIFE EYLÜL & EKİM 2013 SAYISI İLGİ GÖRDÜ…

Buluşmanın davetlileri arasında, aynı zamanda SKAL Marmara’nın kurucuları arasında bulunan Kadir Toprakkaya da vardı. Kadıköy Life Dergisi’nin bugün piyasaya çıkan Eylül & Ekim 2013 sayısı, Kadir Toprakkaya tarafından konuklara hediye edildi.

Osmanlı mutfağının sembol isimlerinden Ali Güler; Active Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Atameriç ve Kadıköy LIFE Dergisi Yayın ve Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Toprakkaya’ya eşsiz Osmanlı şerbetlerinden ikram etti…

Güneş Otel Genel Müdürü Emin Güde, Elite Otel Genel Müdürü Ahmet Hamza ve Turizm Danışmanı Ergin Dolapçıoğlu…

Skal Marmara International Kulüp Başkanı Dilaver Doğru, DoubleTree by Hilton Laleli Genel Müdürü Faik Alsaç, SKAL Federasyonları Genel Sekreteri Ferzan Kırhan, Royal Otel Genel Müdürü Mert Okan ve Active Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Atameriç…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir