SONOMED, başarılarıyla adından söz ettiriyor
 Kadir Toprakkaya

SONOMED, başarılarıyla adından söz ettiriyor

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy’ün sağlıkta gözbebeği SONOMED Tıbbi Görüntüleme Merkezi ve Laboratuvarı, bir yandan sağlıkta dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, diğer yandan elde ettiği ödüller ve sertifikalarla gururlandırıyor.

Son olarak İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ödüllendirilen SONOMED’e teşekkür belgesi, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Selami Albayrak tarafından takdim edildi.  SONOMED kurucularından Dr. Ayhan Cingi, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

DÜNYA MARKASI OLMA YOLUNDA…

“Bu teşekkür belgesini kurumumuza emeği geçen tüm arkadaşlarımız adına aldık. Geçtiğimiz günlerde Uluslararası Akreditasyon Kuruluşu JCI tarafından onaylanarak kabul görmüştük. Şimdi de İl Sağlık Müdürümüzün takdirlerine layık olmak, bizleri daha da motive etti. İnsanlara daha iyiyi, daha güzeli sunmak bizim için bir görevdir, sorumluluktur. Sonomed, hem tıbbi görüntüleme hem de tıbbi laboratuvar hizmetleri sunumunda gerek en son teknolojiyi takip ve uygulamada, gerekse de en deneyimli işgücü ile sektörün ülkemizde zaten lideri olduğu gibi, dünya markası olma yolunda da doğru ve emin adımlarla ilerlemeye devam edecek.”

DENETİMDEN GEÇEN SAĞLIK KURULUŞLARI ÖDÜLLENDİRİLDİ…

9 Mayıs Pazartesi günü İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nde düzenlenen toplantıda İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Selami Albayrak, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Özel Teşhis ve Tedavi Merkezleri Şube Müdürlüğü tarafından yapılan denetimler sonucunda ruhsata ve hizmete esas denetimlerde hiç ceza almamış ve sağlık hizmetini yürürlükteki mevzuatlara uygun olarak veren özel sağlık kuruluşlarına teşekkür belgelerini takdim etti. İl Sağlık Müdür Yardımcısı Op. Dr. Atilla Yıldırım ve Şube Müdürü Nergis Gedik Yılmaz tarafından yerinde yapılan ziyaret sonucunda Anadolu Yakası’ndan teşekkür belgesi almaya hak kazanan özel sağlık kuruluşları arasında Özel Kartal Kızılay Tıp Merkezi, Özel Dünya Göz Tıp Merkezi (Feneryolu), Özel Sonomed Biyokimya Laboratuvarı (Kadıköy), Özel Sonomed Görüntüleme Merkezi (Kadıköy) yer aldı.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir