Şahsuvaroğlu Grup, SsangYong Türkiye ile 10. yılını kutluyor
 Benusen Sağdan

Şahsuvaroğlu Grup, SsangYong Türkiye ile 10. yılını kutluyor

Şahsuvaroğlu Grup, SsangYong Türkiye ile 10. yılını kutluyor
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

1954 yılında Güney Kore’de ilk üretimine başlayan SsangYong, 2007 yılında Türkiye otomotiv pazarına sunuldu. Otomotiv devi SsangYong’un Türkiye Distribütörü Şahsuvaroğlu Grup’un Maltepe’deki merkezi, ülkenin dört bir yanından meraklılarının akınına uğruyor. Firmanın araçlarına ilginin nedenleri ise ortak: “Can güvenliği, sıfır ölümlü kaza, rakip modellerine oranla avantajlı fiyatlar ve tasarım estetiği…”

SUV segmentindeki 10 yıllık deneyimi geride bırakan Şahsuvaroğlu Grup’un Genel Müdür Yardımcısı Yunus Şahsuvaroğlu, SsangYong’ın Türkiye pazarındaki 10. yılına özel olarak düzenlenen toplantıda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Tüm tecrübelerini, yeni modelleri ve makyajlanan araçlarında rafine halde sunduklarını, son yıllarda trendi yükselen bir sınıf olarak değerlendirilen SUV sınıfına 10 yıl önce SsangYong ile öncülük eden Şahsuvaroğlu Grup’un bugün geldiği noktanın tesadüf olmadığını belirten Şahsuvaroğlu, Kadıköy Life Dergisi’nin de katıldığı toplantıda yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

Şahsuvaroğlu Grup genel Müdür Yardımcısı Yunus Şahsuvaroğlu

SUV ARAÇ TALEBİNİN ARTMASI BEKLENİYOR…

“Ülkemizde SUV araçlarda 1.6 litre dizel otomatik opsiyonların tercih edilmesine; kullanım rahatlığı, güvenlik, düşük yakıt sarfiyatı, şehir içi ve dışı kullanımlarda olanak sağlanması gibi etkenler neden oluyor. SUV araç talebinin önümüzdeki günlerde daha da artacağını düşünen Şahsuvaroğlu Grup olarak, bu segmentteki arzı hareketlendirmeyi hedefliyoruz. Pazarın tecrübeli isimlerinden SsangYong, 4×4 ve 4×2 alternatifleriyle de pazarın büyüyen markalarından biri olmaya hazırlanıyor.

GÜVENLİK, KONFOR VE ESTETİK BİR ARADA…

Çarpışma güvenliği, yolcu güvenliği, sürüş performansı ve kaza önleme gibi pek çok önemli testten başarıyla geçen SsangYong; güvenlik, konfor ve estetiği bir arada sunuyor. Makyajlanmış yeni görünümüyle tüketicilerin beğenisine sunulan Tivoli, 1.6 dizel otomatik/manuel vites seçenekleri ve sportif çizgisiyle özellikle gençlerin ve kadın kullanıcıların ilgisini çekerken, XLV daha maskülen bir ruhu yansıtıyor. Geniş ailelerin tercihi Rodius olurken; outdoor sporlara ilgi duyan, sıkça hafta sonu seyahatleri yapan maceracı sürücülerin tercihi ise Korando Sports ve Rexton.

HER YIL YENİ MODELLER İLE ÜRÜN GAMI GENİŞLEYECEK…

2020’ye kadar her yıl yeni modellerle ürün gamını genişletmeyi hedefleyen SsangYong, 2018’de sofistike ve stil sahibi modeli Rexton’un yenilenmiş hali Rexton G4’ü tüketicilerinin beğenisine sunacak. 2019’da ise C7 SUV segmentindeki yeni bir modeli 1,6 lt ve 1,6 lt altındaki seçenekleriyle pazara girecek. Yine 2019’da bir ticari araç ve bir hybrid araç modeli de ürün gamına hareketlilik kazandıracak modeller. SsangYong, yeni modelleri ve revize edilmiş modelleriyle önümüzdeki günlerde geniş bir ürün gamına sahip olacağının sinyallerini şimdiden veriyor. Yüzde 100 yedek parça bulunurluğu politikamız ve randevusuz servis hizmet olanağımız ile kullanıcılarımızın taleplerini hiç bekletmeden karşılıyoruz. Böylelikle müşteri memnuniyeti alanında rakiplerimizden farklılık gösteriyoruz.”

10. YILA ÖZEL DEV KAMPANYA…

Şahsuvaroğlu Grup, bu yıl distribütörlüğünü yapmakta olduğu SsangYong markası ile birlikteliğinin 10. yılını kutluyor. 2007 yılında çıktıkları yolculuğa 2017 yılında da aynı istek ve disiplinle devam eden Şahsuvaroğlu Grup, yıl içerisinde pek çok önemli kampanya yaparak, tüketiciye ihtiyaçları doğrultusunda cazip fiyat avantajlarıyla ulaşmaya çalışıyor. Firmanın Türkiye’deki 10. yılına özel olarak tüm SsangYong modellerinde “Geri Alım Garantisi, Takas Desteği ve 8.000 TL’ye Varan İndirim Fırsatları” kampanyaları uygulanıyor.

DANIŞMAN VE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ AĞINI GENİŞLETİYOR…

İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin birçok ilinden ciddi alıcıların ilk adreslerinden biri haline gelen SsangYong Türkiye – Şahsuvaroğlu Grup, bu nedenle danışman ve müşteri temsilcisi ağını önemli ölçüde genişletme yönünde adım attı. Ssangyong’un dünyanın en büyük demir çelik üreticilerinden biri olması, otomotiv demir çeliğine yönelik özel üretim yapması, son yıllardaki birçok modelinde yüzde 70 çelik, bunun yüzde 40’lık kısmının da aşırı sıkıştırılmış çelik özelliği taşıması, ortalama 7 hava yastığı, bazı modellerinde yan yastıklar ile birlikte 11 hava yastığı nitelikleriyle can güvenliğini ön planda tutması, müşterilerinin tercih sebeplerinde ilk sıralarda yer almasını beraberinde getiriyor.

SUV segmentindeki 10 yıllık deneyimi geride bırakan Şahsuvaroğlu Grup’un Genel Müdür Yardımcısı Yunus Şahsuvaroğlu; tüm tecrübelerini, yeni modelleri ve makyajlanan araçlarında rafine halde sunduklarını ifade etti…

Ssangyong

Segmentindeki üstün özellikleri uygun fiyatlarla tüketiciye sunan SsangYong tüketicilerin beğenisini kazanırken; performans, donanım ve güvenlik özellikleriyle dikkat çekiyor…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir