Suadiye Gönüllüleri gönülleri fethetti…
 Kadir Toprakkaya

Suadiye Gönüllüleri gönülleri fethetti…

Suadiye Gönüllüleri gönülleri fethetti…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy Belediyesi Suadiye Gönüllüleri, etkin çalışmalarıyla sivil toplum kuruluşları arasında örnek oluşum haline dönüştü. “Biz bir aileyiz” diyen gönüllüler, yeni döneme yelken açtı.

Suadiye Gönüllüleri Başkanı Ümit Ağan, yönetim kurulu üyeleri ve gönüllüler ile birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında dişini tırnağına taktı. Binlerce Cumhuriyet sevdalısı ay-yıldızlı tişörtlere bürünürken, gönüllüler mutluluklarını Kadıköy LIFE objektifleri ile paylaştı.

GÖNÜLLER BİR OLDU…

Kadıköy’de hizmet veren 22 Gönüllüevi, Cumhuriyet kutlamaları öncesinde Suadiye Gönüllüevi’nde düzenledikleri etkinlikle “Kışa Merhaba” dedi. Kadıköy Belediyesi Meclis Üyeleri Gülçin Ergun, Ayşen Gürer ve Nurhan Kutmen’in de katılım gösterdiği etkinlikte renkli görüntüler yaşandı.

“KADIKÖY, GÖNÜLLÜEVLERİ’NİN EN ETKİN OLDUĞU İLÇEDİR…”

Sanatçı Bertan Aydar, Metin Ersoy ve Kerim Soylu’nun da eserleri ile kulakların pasını sildiği organizasyonda Suadiye Gönüllüleri Başkanı Ümit Ağan; “Kadıköy, Gönüllüevleri’nin en etkin olduğu ilçedir. Sosyo-kültürel çalışmalarımızda ve tüm faaliyetlerimizde yanımızda olan Kadıköy Belediye Başkanımız Selami Öztürk ve ekibine teşekkür ediyoruz” diyerek katılımcılara seslendi.

“EKİP RUHU İLE ÇALIŞIYORUZ…”

Bir bütün olabilmenin önemine dikkat çeken Başkan Ağan; “Suadiye Gönüllüleri olarak her daim tek vücut olduk. Önceki dönem Başkanımız Gülsevim Baştuğ, Başkan Yardımcımız Serap Tarı, Sekreter Hilal Güla, Sayman Seba Arıtman, Kültür Komitesi Başkanımız Suna Zincirkıran, Eğitim Komitesi Başkanımız Nesrin Dolunay, Sağlık Komitesi Başkanımız Güneş Çerkeş, Gezi Komitesi Başkanlarımız Ayten Arılar ve Fatoş İlter ile birlikte tüm gönüllülerimizin her başarımızda adı ve emeği vardır. Her yöneticimize ve gönüllümüze ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

AİLE BOYU TİYATRO KEYFİ…

Suadiye Gönüllüleri, bayram kutlamalarının ardından 20 çocuk ve ailesini tiyatro gösterisi ile buluşturdu. Feneryolu Gönüllüevi ile ortak yürütülen ve Moda Deniz Kulübü’nde gerçekleştirilen etkinlikte bazı veliler, ilk kez tiyatro oyunu izlemenin mutluluğunu yaşadı.

YARDIM ve DAYANIŞMADA SEMBOL OLDULAR…

Suadiye Gönüllüleri, Kadıköy genelinde ihtiyaç sahiplerine destek vermek amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Gönüllülük esasına dayanan çalışmalarda, daha çok kadın üyelerin aktif olduğu görülüyor.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir