Suadiye Gönüllüleri velileri misafir etti...
 Kadir Toprakkaya

Suadiye Gönüllüleri velileri misafir etti…

Suadiye Gönüllüleri velileri misafir etti…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy Belediyesi Suadiye Gönüllüevi yönetimi ve üyeleri, Fikirtepe Münevver Şefik Fergan İlkokulu velilerini Gönüllüevi’nde misafir etti.

Kadıköy’de etkin çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Suadiye Gönüllüleri, Fikirtepeli anneler ve çocukları ile yeni bir çalışmanın daha adımını attı. Eğitim Komitesi’nin düzenlediği buluşmada, “Anne – Çocuk Eğitimi” ile Fikirtepeli annelerin sağlıklı iletişimi için köprü kuruldu.

Suadiye Gönüllüleri, Pedagog Güneş Çakır’ın rehberliğinde Münevver Şefik Fergar İlkokulu velileriyle buluştu. Veliler ve çocuklarının eğitimi, ruhsal ve sosyal gelişimlerine yönelik bilgi veren Çakır’ın önümüzdeki süreçte eğitim seminerlerinin devam edeceği öğrenildi.

Etkinlik nedeniyle memnuniyetlerini dile getiren veliler, seminerlerin kendilerinin ve çocuklarının sağlıklı gelişimi için oldukça faydalı olacağına inandıklarını ve bu tür eğitimlerin devamını arzuladıklarını ifade etti. Pedagog Güneş Çakır, bunun üzerine velilere ikinci seminer randevusunu da verdi.

ÜMİT AĞAN: “BİZ HEP BİRLİKTE VARIZ…”

Etkinlikte, Suadiye Gönüllüleri Yönetimi adına konuşan Başkan Ümit Ağan, şunları ifade etti:

“Bugün, Suadiyeli ve Fikirtepeli kadınlar olarak tek çatı altındayız. Ne mutlu ki anneleri, böylesi pırıl pırıl çocukları topluma kazandı. Suadiye Gönüllüleri olarak çocuklarımızın geleceğe eğitimli, sağlıklı ve mutlu bireyler olarak yetişmelerini istiyoruz. Bu yolda tüm yönetim kurulu üyelerimiz ve gönüllülerimiz büyük çaba harcıyorlar. Bizi asıl mutlu nedenlerden biri de bu… Bunu yüreklerinden, gönüllü olarak yapıyorlar, büyük zaman ve çaba harcıyorlar. Ardından bir çocuğumuzun yanağında beliren tebessüm ve gülücük, tüm yorgunluğunu üzerinden alıyor gönüllülerin… Bakın bugün buradayız, birlikteyiz, beraber gülüyor, çocuklarımızın geleceğini birlikte hazırlıyoruz. Biz, hep birlikte varız…”

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir