Suadiye Rotary bölgenin birincisi oldu...
 Kadir Toprakkaya

Suadiye Rotary bölgenin birincisi oldu…

Suadiye Rotary bölgenin birincisi oldu…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Suadiye Rotary Kulübü, örnek hizmet ve faaliyetleriyle Uluslararası Rotary 2420. Bölge’nin “En Başarılı Kulübü” seçildi. Antalya’da gerçekleşen törende, Suadiye Rotary Kulübü Dönem Başkanı Mehmet Altay ve eşi Aysel Altay’a başarılarından ötürü ödülleri takdim edildi.

Suadiye Rotary Kulübü, yıl içerisinde gerçekleştirdiği etkin ve başarılı çalışmalarla birçok ödüle layık görüldü. 2420. Bölge Başarılı Kulüp Altın Plaket Ödülü, 2420. Bölge Kulüpleri Hizmet Ödülü, 2013-2014 Presidential Citation Bayrak Ödülü, 2013-2014 Rotary Clup Central Award Ödülü, 2013-2014 Rotaract Presidental Citation Ödülü, Rotary Community Corps Bayrak Ödülü ve End Polio Now Rotary Foundation Büyük Bağışçı Ödülü gibi çeşitli ödülller ile başarısını taçlandıran Suadiye Rotary Kulübü, 2013-2014 Dönemi Rotary Toplum Birlikleri hizmetlerinden dolayı Uluslararası Rotary tarafından dört adet Toplum Birliği Bayrağı’nı da elde etti.

EŞLERİN ÇİFTE MUTLULUĞU…

Aysel Altay, eşinin başarısını kendisine takdim edilen “Rotaryen Eşleri Birincilik Ödülü” ile süsledi. 2420. Bölge Rotaryen eşleri arasında çalışmalarından ötürü puan farkı elde eden Aysel Altay’a da ödülü takdim edildi. Mehmet Altay, ödül töreninin ardından gerçekleştirdiği teşekkür konuşmasında şunları ifade etti:

ÖDÜLLER, HEPİMİZİN BAŞARISI VE GÜCÜDÜR…

“Çok güzel bir duygu… Konferansa katılan Suadiye Rotary Kulübü üyeleri ve eşleri olarak bu heyecanı hep birlikte yaşadık. Bir yıl içerisinde sizlerle birlikte yapmış olduğumuz çalışmaların başarılı bir sonuca ulaşması, benim için büyük bir mutluluktur. Elde ettiğimiz ödüller, tüm Suadiye Rotary Kulübü’nün başarısıdır, Suadiye Rotary Kulübü’nün gücüdür.”

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir