Teknik Yapı Metropark’ta EV’lenme zamanı…
 Kadir Toprakkaya

Teknik Yapı Metropark’ta EV’lenme zamanı…

Teknik Yapı Metropark’ta EV’lenme zamanı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Teknik Yapı’nın Halkalı’da inşaatına başladığı Metropark projesinde bayram fırsatı… Son aylarda yükselen konut finansman oranlarına inat Teknik Yapı Metropark’ta başlayan “Kim Demiş; İki Bayram Arası Evlenilmez diye…” başlıklı bayram kampanyası ile 36 ay vadedeki faizler sıfırlandı.

Kampanya dahilinde birden fazla avantajın kapısını açan Teknik Yapı, peşinatı düşük tutmak isteyenleri de unutmadı. Halkalı’daki en avantajlı projelerden biri olan Teknik Yapı Metropark’tan daire sahibi olmak isteyenler için, değişen peşinat tutarına göre 24 ve 12 ay vadede de sıfır konut finansman olanağı sunan seçenekler bulunuyor.

ÜÇ AYRI SEÇENEKTE SIFIR FİNANSMAN ORANI…

“Kim Demiş; İki Bayram Arası Evlenilmez diye…” kampanyasında yüzde peşinat ödeyenler, anlaşmalı bankalardan kullanacağı 36 ay vadeli kredilerde sıfır konut finansman oranından faydalanacak. Daire fiyatının yüzde 35’ni peşinat olarak ödeyenler için, sıfır konut finansman avantajı 24 ay olarak belirlendi. Yüzde 25 peşinatla Metropark’tan daire sahibi olmak isteyenlerin sıfır konut finansman oranının vadesi ise 12 ay…

Kampanyada ayrıca yüzde 5 peşinat ve yüzde 0,77’den başlayan konut finansman oran seçeneği de yer alıyor. Projede yer alan 1+1 tipi daireler 173 bin 500, 2+1 tipi daireler 270 bin 100 lira fiyatlardan başlarken, 3+1 tipi dairelerin fiyatları ise 364 bin 100 liradan sunuluyor.

ARTAN FİNANSMAN ORANLARINA İNAT…

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, son aylarda artan finansman oranlarının konut alımlarındaki olumsuz yansımalarını ortadan kaldırmak için böyle bir kampanya düzenlendiğini açıkladı. Teknik Yapı Metropark projesinin yüzde 60’ının satışa çıkılan ilk üç ayda satıldığını hatırlatan Umut Durbakayım; “Çok cazip fiyatla Teknik Yapı’dan daire almak isteyenlerin talebi,  finansman oranlarının yükselmeye geçmesiyle birlikte bekleyişe geçti. Teknik Yapı olarak beklenmeyen bu durumu ortadan kaldırmak için müşteri üzerine binen finansman yükünü almaya karar verdik ve 36, 24, 12 vadeli seçeneklerdeki finansman yükünü sıfırladık” açıklamasını yaptı.

YAŞAMIN TADINI ÇIKARMAK LAZIM…

1.272 rezidans daireden oluşan Metropark projesinde fitness center, Türk hamamı, sauna, buhar odası, masaj odaları, yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, yarım saha basketbol sahası, çocuk parkları, yürüyüş ve koşu parkuru yer alıyor. Güneşten maksimum fayda sağlayacak olan camlardan en az bir tanesi dışa açılacak. Yaklaşık 1.450 araç kapasiteli kapalı otoparklar ve sosyal tesis içerisindeki engelli rampaları, “Engelsiz Yaşam”a olanak tanıyacak.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir